PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545622}

Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec

Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec
6,0 4 891
ocen
6,0 10 1 4891
Niezwykłe przygody Adeli Blanc Sec
powrót do forum filmu Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec

Prawdziwe arcydzieło.
Jak widzę, dla nielicznych. Reszcie szczerze współczuję, że tego humoru nie dostrzegli.

ocenił(a) film na 8
angeldog

Potwierdzam. Czuć tu starego dobrego Luca ze swoim wysmakowanym humorem. Faktycznie dla nielicznych, ale co poradzisz, jak coraz więcej gimbazy wychowanej na HP ocenia filmy na FW

ocenił(a) film na 5
angeldog

Jeśli ktoś ma poczucie humoru inne od Twojego to nie jest to jeszcze powód, żeby mu współczuć lub nazywać gimbazą. Każdy ma prawo mieć inne upodobania :)

TheGodOfMischief

spadaj, gimbusie.

ocenił(a) film na 8
angeldog

Pytanie na ile to humor reżysera,a na ile humor autora oryginału,czyli komiksu.Tak, to ekranizacja komiksu.

ocenił(a) film na 7
tawerna666

Racja :) Może się tu znajdzie jakiś wielbiciel komiksów, który poznał i ten...

ocenił(a) film na 5
angeldog

To taki humor od takich ludzi co się sami śmieją ze swoich żartów i nikt więcej. I skierowany do takiej samej grupy. Miła przygoda, tylko film nie wie czym ma być. A jadowity humor to jakaś abstrakcja. Owszem jest to lekki film, ale  generalnie o niczym i tak na prawdę nudny.  Ale rozumiem, że może się podobać, bo i są fani filmów od wytwórni asylum. Besson robi przyzwoite kino, ale ten mi nie podszedł. A może spodziewałem się czegoś innego i dlatego.

ocenił(a) film na 4
Redgard

O, Jeżu Nadarzyński, ależ mi nie podszedł ten film też, a szczególnie specyficzny francuski humor. Co z tego, że główna bohaterka ma wdzięk, nie daje rady przebić się przez ten infantylny humor, trudno mi go było zdzierżyć. I ten pterodaktyl na poziomie smoka z polskiego Wiedźmina, załamulec. Trudno mi przełknąć, że to Besson to reżyserował, choć skądinąd reżysersko film się broni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones