PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 497
ocen
6,2 10 1 57497
5,1 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Doskonały Horror , super klimat - świetnie odegrane role , Carmen Ejogo , Frank Grillo , Zach Gilford , Kiele Sanchez . Doskonałe zdjęcia, reżyseria na dobrym poziomie , Jednym słowem dla mnie super film. Moja ocena to hot 10 i dodaje do swych ulubionych. Na pewno obejrzę go jeszcze nie raz - kocham te klimaty - Polecam warto obejrzeć i mieć go w swojej kolekcji filmowej.

ocenił(a) film na 4
sebastiannycz

XDXDXDXDXDXDXDXD

SKIIIIIIISŁEM. Troll roku. Twoje oceny "zrobiły mi dzień."

Ja również mimo wszystko polecam Noc Oczyszczenia.
Idealny film dla przygłupów.

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

Dziękuje zapraszam do grona przygłupów skoro go oglądałeś to też nim jesteś wiec zapraszam.

ocenił(a) film na 4
sebastiannycz

Widzę, że z logicznym mysleniem i czytaniem również są problemy u ciebie.
Przygłupami nazwałem ludzi, którym ten film się podobał, a nie tych, którzy go obejrzeli.

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

No mi się podobał wiec jestem przygłupem a ty ze go obejrzałeś a skoro nie to zapraszam też możesz nim być. Przygłupy tego filmu łączmy się !!!!!!!!!!!! i tyle w temacie

ocenił(a) film na 4
sebastiannycz

" a ty ze go obejrzałeś a skoro nie to zapraszam też możesz nim być."
Sory, przeczytałem to 10 razy i nie rozumiem. Naucz się składać zdania, myślałem, że w gimnazjum już od was tego wymagają...

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

mam tylko 10 lat wiec nie umiem składać liter i pisać jeszcze pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
DeGreZet

niema to ja wyzywać innych ludzi tylko dlatego, że podoba im się co innego :)

ocenił(a) film na 4
Rozalia12

hehehehehe

ocenił(a) film na 7
DeGreZet

skoro taki znawca z Ciebie i masz nieomylny gust, mogę prosić o propozycję dobrych filmów, ale zarazem lekkich na wieczór po ciężkim dniu? :)

ocenił(a) film na 4
Rozalia12

Jasne. Jeśli lubisz święta i ogólnie takie wigilijne klimaty oraz nie przeszkadza Ci francuski styl filmowy to http://www.filmweb.pl/film/Najście-2007-395895 Ci się spodoba.
A tak serio to z tego co ostatnio oglądałem to idzie wyciągnąć głownie dwie kategorie: komedie romantyczne, albo nadwyraz brutalne gore dla psychopatów, komediowo to jedynie tutaj: http://www.filmweb.pl/film/To+już+jest+koniec-2013-644737
Po wiecej odsyłam do wirtualnej biblioteki jaśnie oświeconego filmoznawcy, może znajdziesz coś dla siebie:
http://www.filmweb.pl/user/DeGreZet/films

ocenił(a) film na 7
DeGreZet

Dziękuje, sprawdzę pierwszą propozycję. Druga obejrzana. Filmy dla psychopatów jak najbardziej, chociaż nie wiem czy to dobrze dla mnie, bo mam czasami zbyt słabą psychikę. Zajrzę do biblioteczki na pewno, bo ostatnio mam nadmiar czasu wolnego. :)

ocenił(a) film na 5
sebastiannycz

Role kobiece tragedia. Wprowadziły mnie w stan głębokiej irytacji, a nawet wyprowadzały z równowagi. Zrzędziły i przeszkadzały prawie przez cały film. Na miejscu bohatera, bym je zamknął w jakimś kontenerze i wypuścił rano ;)

ocenił(a) film na 8
mons7

Mnie one nie jakoś nie raziły poza tą młodą, córką. No ta to faktycznie tragedia. Skradają się całą grupą przy ścianach budynków, żeby nikt ich nie zauważył a ta ma na to wyrąbane. Przeszkadza sierżantowi zadając mu pytania o jego imię itp. Np błagam, i to jeszcze z pretensjami czemu jej nie odpowiada.

użytkownik usunięty
sebastiannycz

Dokładnie, wręcz idealnie urozmaicona czystka, nietocząca się w jednym miejscu.
Zastosowanie połączenia wielu fabuł w całość, jak w przypadku gry GTA V (przykład).
Rozegranie autorów na poziomie, cieszy oko to urozmaicenie działań na czas czystki.
Przydałoby się "obalenie NFFA" ze strony buntowników, ale może dadzą to i w części 3 - w rodzaju END STORY. :)

sebastiannycz

Ocena - nie moja sprawa, ale skąd niby horror? o.O

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Będzie kolejna część?

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

jak to jest horror to ja jestem ........

ocenił(a) film na 10
wiliamfox

no Jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

Sprawdź definicję gatunku horror i dopiero wtedy się wypowiadaj .

ocenił(a) film na 10
terron

Dziękuje za komentarz na pewno sprawdzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
sebastiannycz

Horror ? Czy ty w ogole znasz pojecie horror ? Noc oczyszczenia to thriller akcji. Jedynka miala troche wiecej z thrillera niz z akcji, ale dwojka to juz wiekszosc akcji niz dreszczyku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones