PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30700}

Nosferatu - symfonia grozy

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens
7,7 33 884
oceny
7,7 10 1 33884
7,9 25
ocen krytyków
Nosferatu symfonia grozy
powrót do forum filmu Nosferatu - symfonia grozy

PROJEKT

ocenił(a) film na 7

Cześć! Jestem w trakcie tworzenia projektu, który podejmuje temat kina ekpresjonistycznego- dokładnie postaci potwora w tym gatunku.
Chcę aby się on rozwinął, nabrał życia, stał się atrakcyjny dla odbiorcy- bo w polskim internecie ze świecą szukać czegoś poświęconego danemu tematowi.
Dlatego też, prosze o feedback. Zerknijcie na ekspresjonizmniemiecki.blogger.com- po rozwinięciu kategorii pokaże się menu. Podzielcie się opinią. Może macie jakieś pomysły, uwagi? Z góry- wielkie dzięki! (ktoś zainteresowany do współpracy?)

SanguisFiction

Coś nie działa ta strona.

ocenił(a) film na 7
Vettii

Nie jestem mistrzem htmlu, możliwe że wystarczy zmniejszyc strone ctrl + ,-'. Może tez działać tylko w przeglądarce chrome.

SanguisFiction

Znalazłam przez Google, jeśli to to: http://ekspresjonizm-niemiecki.blogspot.com/ Nie wiem, ale może jako "blogger" to działa tylko dla osób z kontem tam.
Idę czytać :)

ocenił(a) film na 7
Vettii

super, dzięki :)

SanguisFiction

Nie mogę zostawić komentarza tam (nie mam odpowiedniego konta), więc zostawię tu. Cesare z "Gabinetu Dra Caligari" wykazywał ludzkie emocje i to przez nie zdecydował się nie zabijać dziewczyny. Został znaleziony po ucieczce. Sam doktor był tym dyrektorem i raczej podszywał się pod Caligarego niż dyrektora. Co do "Studenta z Pragi" jego imię to Balduin, ale słyszałam, że niektórzy wymawiają to jako Baldwin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones