PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493235}
6,7 83 336
ocen
6,7 10 1 83336
6,1 7
ocen krytyków
Oświadczyny po irlandzku
powrót do forum filmu Oświadczyny po irlandzku

Film miły, sympatyczny, przewidywalny... Tylko jedna rzecz mnie zastanawiała, czy rzeczywiście Irlandia w lutym wygląda tak zielono!?

ocenił(a) film na 9
basiag

Nie znam dobrze Irlandii, ale w filmie wygląda na maj, czerwiec, a nie koniec lutego. Marchewki wykopywane w B&B, a zwłaszcza letnia atmosfera wesela w Glendalough, podobno jednego z najpiękniejszych miejsc Irlandii (góry Wicklow). Jednym słowem - ściema. :)

o_andrzej

To samo podejrzewam :)

basiag

Mieszkam w IRL od ponad 8 lat - tak, tutaj zawsze jest tak zielono.

ocenił(a) film na 9
yrylavey

Fakt, Irlandia - wiecznie Zielona Wyspa. Zatem jest zielono, nawet zimą, ale napisz czy wesele mogło odbyć sie pod koniec lutego? Dzieciaki gonią w samych koszulkach? A marchewki zbierane w ogródku w zimie? Nawet na Zielonej Wyspie nie wydaje mi sie to możlwie. :)

ocenił(a) film na 6
o_andrzej

Niestety "porozbierani" Irlandczycy pod koniec lutego to też nierzadki widok ;)

Enigma22

I nie zimno im tak ? ; ) W końcu u nich też dosyć angielska pogoda.

ocenił(a) film na 6
Request_

Dla nich 18-20 stopni to upał :)

Enigma22

Oj chcialabym tak u nas,uwielbiam taką pogodę.

ocenił(a) film na 7
basiag

Irlandia jest zielona o każdej porze roku. Tam mrozów raczej nie ma, upału nigdy nie było :D

ocenił(a) film na 7
basiag

Też na to zwróciłam uwagę, do tego ten lekki ubiór w niektórych scenach. W Irlandii klimat jest łagodniejszy niż u nas, ale chyba nie aż tak.
Ale myślę, że w takim gatunku filmu jakim jest komedia romantyczna można przymknąć na to oko :D

ocenił(a) film na 7
random_cinemalover

Klimat jest dużo łagodniejszy to raz, a dwa Irlandczycy zupełnie inaczej odczuwają temperatury. Tutaj w środku zimy można spotkać dzieciaki ganiające po podwórku na boso i dorosłych w krótkich rękawkach i sandałach. To żaden niezwykły widok na ulicach Irlandii. Tutaj tak po prostu jest.

ocenił(a) film na 7
fiNka32

W takim razie wszystko jasne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones