PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 171
ocen
7,9 10 1 290171
8,7 45
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

Poraz kolejny :)

ocenił(a) film na 10

6 czerwca o godzinie 22 na polsacie :) Oglądam za każdym razem jak tylko leci w telewizji. Ten film chyba nigdy się nie zestarzeje i znudzi! ;)

ocenił(a) film na 1
malami132

Fakt, już jest stary i nudny :)

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Albo źle przeczytałaś/eś mój wpis albo tracisz swój czas na takie komentarze ;)

ocenił(a) film na 1
malami132

Nie tracę czasu. Mój czas jest nieograniczony.
Dobrze przeczytałem, mogę nawet przeliterować. Nawet zgodziłem się z Tobą :)

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Jeżeli dla Ciebie stwierdzenie, że ten film NIGDY się NIE znudzi i zestarzeje, oznacza to samo co "ten film jest nudny i stary", to nie mam pytań..

ocenił(a) film na 1
malami132

To po co w ogóle mówisz o jakimś pytaniu?
A stwierdzenie które przytoczyłeś w kontekście tego konkretnie filmu jest obiektywnie jednoznaczne.

ocenił(a) film na 9
malami132

Nie ma sensu z nim dyskutować. Hejtuje też w innym temacie o Obcym. Pokolenie wychowane na Transformersach jest dla kina definitywnie stracone.
PS. Ojcu chrzestnemu tez strzelił 1...

ocenił(a) film na 10
Vahino

I właśnie dlatego, że z takimi osobami nie ma sensu dyskutować, już nic nie odpisałam. Nie warto karmić trolla :)

ocenił(a) film na 9
malami132

Racja, zwłaszcza po tego typu komentarzu :)

"Hahahahahahahahahahahahahahahaha!
Na prawdę jesteś stary Vahino i kompromitujesz się. Książki są przestarzałą formą rozrywki, za 2 zł pod dworcem, dla biedaków, których nie stać na bilet do kina :P"

Debilizm czy trollizm - na jedno wychodzi :)

ocenił(a) film na 10
Vahino

Chcę wierzyć, że ta wypowiedź to tylko marna próba prowokacji, a nie rzeczywisty pogląd. Bieda intelektualna.

ocenił(a) film na 1
malami132

Skoro tak mówisz :P Ja tam wolę smartfona od telefonu na korbkę, i komputer od kalkulatora. Pewne standardy się zmieniają, i cieszę się że po ulicach nie jeździ się konno :)
Można oczywiście zażarcie bronić niepraktycznych przeżytków z sentymentu, ale to świadczy jedynie o poziomie waszego rozwoju :)

ocenił(a) film na 10
malami132

Szkoda oczu na taka marna kopie. Tylko BR z DTS-em:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones