PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 171
ocen
7,9 10 1 290171
8,7 45
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

W jaki sposób Ridley Scott chce połączyć nową serie z ,,jedynką'' czyli obcy ósmy pasażer Nostromo?
Ponoć w wywiadzie twierdził że w swojej nowej serii o obcym doprowadzi wydarzenie aż do momentu gdzie rusza akcja jedynki.
Jakie są wasze scenariusze i typowania odnośnie tego jak Scott to zrealizuje, bo po Obcym Przymierze wszystko zostało bardzo skomplikowane....

mackal83

nie wiem...właśnie skończyłem oglądać ponownie,po wielu latach Ósmego Pasażera, żeby jakoś ułożyć sobie jak w tym wszystkim wygląda Prometeusz i Obcy:Przymierze i nie mam pojęcia jak on chce logicznie spiąć tą nową serię ze trylogią...nic się nie trzyma kupy. A Przymierze to w ogóle taka kicha, że Ósmy wyprzedza ten film o 100 parseków jak nie więcej. Coś czuję, że albo nam się reżyser trochę zagubił ostatnio, albo chodzi już tylko o kasę.

ocenił(a) film na 10
dewille

Też mi się wydaje, że się pogubili.
Mogli przemyśleć scenariusz.
Najbardziej męczy mnie wizja, że obcy został stworzony przez Androida. Android rzecz jasna przez człowieka...
Jedynie co trzyma się kupy, to to, że w Obcy - ósmy pasażer Nostromo, statek celowo leci na planetę (księżyc) LV-426, więc chyba już wcześniej wiedzieli na Ziemi o ich istnieniu.
Boję się, że kolejna część jeszcze bardziej namota nam w głowach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones