PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 171
ocen
7,9 10 1 290171
8,7 45
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

Robi wrażenie

ocenił(a) film na 9

Jest to bardzo klimatyczny film. Początek rozpoczyna się spokojnie - kosmos, cisza, zaczyna grać muzyka, znów cisza... no i te dźwięki komputerowe - to jest coś co mnie fascynuje jak i przeraża, tak samo miałem podczas oglądania serialu Kosmos 1999. Ciary. Klimat rodem z trzeciego Dooma. Kosmos jest dla mnie przerażający. Genialna muzyka to jest również coś co trzeba podkreślić. Gra aktorska? Może być, nie nudziłem się. Bardzo dobre trzeć dialogi. Lubię filmy gdzie jest jakaś tematyka i bohaterowie gadają z sensem. Tutaj wszystko było świetnie wytłumaczone, jakby prawdziwa ekipa kosmiczna. Jeżeli chodzi o klimat grozy - jest. Dobrze, że Obcy nie był pokazywany aż tak często. Świetna w ogóle kreacja tej istoty. Muzyka, klimat, dialogi, postać Obcego - super. Chyba obejrzę również część II. Ponoć I i II są godne uwagi, później już jest kicz. Zobaczymy.

ocenił(a) film na 10
ElGladiator

Ooo, ktos pamieta jeszcze Kosmos 1999 :)

Druga czesc duzo gorsz ak dla mnie , ale jak ktos lubi typowe akcyjniaki juesej madafaka to moze sie spodobac. Ja tam wyzej cenie trojke, ktora jest swietnym klimatycznym filmem, trzymajacym poziom jedynki,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones