PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 166
ocen
7,9 10 1 290166
8,7 44
oceny krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

jw tyle razy ten film oglądam a dalej nie bardzo to kapuje.Żeby się rozmnażać potrzebowali gospodarza(coś jak pasożyty)ale przecież nie zawsze mieli kogo a ludzie pojawili się na ich planecie niedawno.Co więc wcześniej robili?W filmie był pokazany skamieniały obcy z rozerwanymi kościami piersiowymi.Czyżby wykorzystywali też "swoich "do rozmnażana?I co z jedzeniem,przecież nie byli chyba kanibalami?Czym się zatem zywili?Nie wiem czy było to w filmie wyjaśnione?I dlaczego obcy w ciągu kilku ew kilkunastu godzin tak szybko urósł? Nie wydaje mi się by miał się czym pożywić a jak zaatakował 1 osobę czyli gościa w czapce to był już duży.Jak to możliwe,że tak szybko przyjął dorosłą formę?Zastanawia mnie też czy obcy w tym filmie byli na tyle rozwinięci intelektualnie żeby własny statek zbudować.Chyba nie bo z tego co mi się wydaje obcy potrzebował Ripley i chyba dlatego jej nie zabił,że potrzebował kogoś do przewozu(chyba,że się mylę?;).Jeśli tak to kto zbudował tę budowlę/statek który widzimy w 1 części na tej planecie?Jeśli jest tu ktoś kto ma większą ode mnie wiedzę odnośnie filmu proszę o wyjaśnienie.Pozdrawiam.

bishop_filmaniak

Ten pilot był z innej rasy kosmitów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones