PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=994}
7,6 207 745
ocen
7,6 10 1 207745
8,1 33
oceny krytyków
Obcy decydujące starcie
powrót do forum filmu Obcy - decydujące starcie

ten film ma jakiś taki fenomen w sobie, że za każdym razem jak się go ogląda, ma się wrażenie, ze widzi się go pierwszy raz

ocenił(a) film na 10
space_for_movies

Począwszy od 1997 roku(premiera telewizyjna na Tvn)do teraz gdzie posiadam obie wersje w HD obejrzałem go kilkanaście razy i za każdym razem wsiąkam w ten genialny klimat.Do końca życia obejrzę jeszcze wiele razy...

ocenił(a) film na 10
mackal83

Dla mnie ten film jest jak Talizman. Wracam do niego z mega sentymentem, jak do czasów VHS i wypożyczalni wideo oraz swojej młodości. Kiedyś oglądałem Obcego ( wszystkie części ) za każdym razem gdy był w TV. "Decydujące starcie" to mój absolutny NR 1 wśród filmów. Widziałem go tyle razy, a i tak jak mam obejrzeć jakiś chłam to jak ostatnio włączyłem "ALIENS". Przy tym ostatnim razie "wyłapałem" że Ripley nosi buty Reebok bardzo podobne do moich kupionych rok temu (moda wraca :-D ). Jestem dozgonnym fanem Obcego. Marzy mi się jakiś porządny film o nim, najlepiej coś w klimacie totalnej wojny z Alienami na ziemi, albo jakiejś gęsto zaludnionej nowej ziemi. Może dożyjemy. Szkoda, że szmirowate produkcje doczekują się swoich entych części a Obcy po 4-ce przestał istnieć, bo AVP i AVP2 są dla mnie filmami w których mój piękny występuje i nic poza tym. Pozytywem jest, że chociaż nie stworzyli jakiejś lipy. Ale "Przebudzenie" już jest pełnoletnie. Od 1997 dużo zmieniło się pod względem możliwości technicznych. Życzę nam wszystkim Obcego 5!!!

Nabonid

Trochę żałuję, że nie oglądałem tych wszystkich części 10 lat temu :) nawet teraz, oglądając w wieku 20 lat, film wciąga i jest niesamowicie klimatyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones