PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 266
ocen
7,1 10 1 11266
5,6 8
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

zasłużone 1/10

ocenił(a) film na 1

głupie, tandetne, żenujące, nieśmieszne, niesmaczne, idiotyczne, wulgarne. Jeśli już absurdalny humor to nawet "Straszny Film" jest lepszy niż ten gniot.

PS: Proszę, Serbowie, nie róbcie już filmów!

ocenił(a) film na 5
Rockman92

Film nie jest aż tak słaby żeby stawiać 1 ale rozumiem, że to Twoja subiektywna ocena. CO do Twojej wypowiedzi to zgadzam się
w 100%.
Ja bym to skwitował tak: Głupota, goni głupotę, robić głupkowate filmy też trzeba umieć... Dla mnie ten film byl momentami
obrzydliwy, wulgarny jak mówisz powiedział bym nawet, że ordynarny bo to chyba mocniejsze słowo... "Gangsterzy" mają burdel ale dla przyjemność bzykna krowę albo indyka a co tam...Porwanie młodej dziewczyny do burdelu bardzo sympatyczny temat jak na komedię... No na prawdę, liczyłem na fajny film, a wysokich lotów w tym filmie byla jedynie uroda tej aktorki grającej
Jasną i tylko dlatego zmeczylem go do końca;-)Marija Petronijević to piękna kobieta:) Zastrzegam, że nie jestem hejterem, nie lubię dawać nawet niskich ocen ale ten film nie podobał mi się. Zapraszam do rzeczowej dyskusji jeśli ktoś ma ochotę.

ocenił(a) film na 1
Edmond__Dantes

Dokładnie tak jak mówisz, absurdalny humor trzeba umieć robić, a Marija to plus tego filmu, było na co popatrzeć:)

ocenił(a) film na 5
Rockman92

Dla mnie to jedyny plus tego filmu;-) ale za to jaaaaki;-)

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Oj Serbowie robią mega filmy ;) Obejrzyj sobie "Serbski film". Pisownia- " Srpski film". Jest moc ...

ocenił(a) film na 1
Amenhotep

to żart czy na prawdę wart jest obejrzenia "Serbski film" ? Bo nie wiem czy obejrzeć go:)

ocenił(a) film na 5
Rockman92

Ja słyszaem ,ze ten KUsturica to świetny reżyser, i może pech chciał, że obejrzałem jako pierwszy jego film własnie "obiecaj mi" podobno najsłabszy jego... z pewnością obejrzę jeszcze jakiś film jego ale ten mnie nie zachecił, a wręcz zniechęcił ale nie można sobie wyrabiać zdania o nim po jednym badziewnym filmie, bo ten film to badziew.

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Powiem tak, przeczytaj na Filmwebie opis tego filmu i opinie. Ja mogę powiedzieć że jest to mocny film. Nawet nie wiem pod jaką kategorię go podciągnąć gdyż właściwie to miesza się w nim kilka gatunków. Jeżeli lubisz dość mocne wrażenia to ten film jest godny polecenia naprawdę. Tu masz link- http://www.filmweb.pl/film/Srpski+film-2010-497153

Rockman92

no jak Ty masz za gniot "straszny film" to ja nie wiem z jakiego ponurego szpitala dla obłąkanych żeś się urwał :) oceniam Cie 1/10 marny bycie :)

ocenił(a) film na 1
Zibit333

nie mam go za gniota, porównałem po prostu do innego głupawego filmu z absurdalnym humorem który jest o wiele lepszy od "Obiecaj mi!". A jeśli chodzi o twoją ocenę mnie to leję na nią i na ciebie ciepłym moczem z trzeciego piętra :)

Rockman92

Z trzeciego piętra.. no no ująłeś mnie tym :) ja leje na twoją ocene i na to że na mnie lejesz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones