PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114652}

Ocean strachu

Open Water
5,2 10 041
ocen
5,2 10 1 10041
6,8 5
ocen krytyków
Ocean strachu
powrót do forum filmu Ocean strachu

Nie skumałam końcówki. Ta dziewczyna zginęła, bo tak niebardzo rozstrzygnęli jej sytuację moim zdaniem. Film ogólnie średni, spodziewałam się czegoś więcej. Moja ocena 6.

e_w_a_

dobra była scena z aparatem:/ nie za bardzo można sie pokapować czy ona została wciągnieta przez rekiny czy może sama sie zanurzyła;( ogólnie dziwny film:)

e_w_a_

Wyglądało to tak, jakby zrzuciła butle i wolała się utopić niż zostać żywcem zjedzona przez rekiny...

wim7

tez mi sie tak wydaje, lepsze to niz cierpiec i czuc jak Ci po kolei dolne i górne konczyny odgryzają:/

e_w_a_

myslę że dziewczyna się poddała, i tak jak twierdzi część widzów - że lepiej było utonąć niż zostać zywcem zjedzoną przez rekiny

prawdziwa historia miała miejsce w 1998 roku i oboje zginęli, znaczy sie nie zostali nigdy odnalezieni, więc można spekulować tylko co się tak naprawdę stało gdy łódż odpłynęła

jak ktoś chce pogrzebać to niech szuka pod 'Tom and Eileen Lonergan'

attitude

jak sie babka zanurzała to widziałem, ale co sie z gościem stało ?

Adamo

włanie ta babka chyba sie zabiła , ale ten facet to co rekin go chyba tak pogryzł ,że nie przeżył !!!

ocenił(a) film na 9
Shannon_Rutherford

dla mnie o film nieporozumienie,po pierwsze kręcony kamerą jakby był dokumentalny,no i ten koniec tego filmu,dla mnie 0/10

e_w_a_

No nie, przegieli z ta koncowka!! Tego sie nie spodziewalam... :/

Moze mi ktos wytlumaczyc, jak oni nakrecili film na faktach, skoro nie mieli zadnych faktow?!!! skad oni to moga wiedziec co tam sie dzialo??!!!

Gdyby glowni bohaterowie przezyli, film bylby super. Ogolnie jest fajny, trzyma w napieciu, tylko nie piszcie ze na faktach!!

paulina18_86

Podobno znaleziono ich aparaty tak samo, jak pokazano w końcówce, że rozpruli rekina..

zresztą, łatwo się domyślić co się wtedy działo...

ocenił(a) film na 7
Nouvelle

Film podobno jest na faktach choć wiele rzeczy w nim to domysły twórców jak to mogło wyglądać bo ciał ich nigdy nie znaleziono. Zresztą zobaczcie co znalazłem w necie na ten temat i sami oceńcie http://film.onet.pl/1,4,8,8199000,24477245,1161244,0,forum.html . Pozdrawiam

paulina18_86

Też się nad tym zastanawiałam. Myślałam, że ta kobieta przeżyje. Faktem jest tylko to, że zaginęli. Reszta to poprostu napisany scenariusz, ale takich sytuacji na morzu było wiele.

ocenił(a) film na 10
e_w_a_

Była tak zdesperowana,że chciała mieć to już za sobą...

sikwomen

Oj... wynudziłam się straszliwie.. ale końcówka była świetna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones