PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114652}

Ocean strachu

Open Water
5,2 10 041
ocen
5,2 10 1 10041
6,8 5
ocen krytyków
Ocean strachu
powrót do forum filmu Ocean strachu

Czytajac zamieszczone na FW recenzje nastawilem sie na trzymajacy w napieciu obraz. No a teraz jestem maksymalnie rozczarowany. To film chyba tylko dla tych ktorym podobal sie Blair Witch Project. Zero klimatu, brak napiecia i tragiczne aktorstwo. Sam nurkuje i filmuje co ciekawsze klimaty, ale ludzi ktory odpowiadali w tym filmie za zdjecia i montaz nalezaloby obic za amatorszczyzne. Scenariusz na poziomie C-klasowego serialu, bohaterowie najpierw sa nieswiadomi zagrozenia, pozniej zaczynaja sie wyrzuty dotyczace prace, jeszcze pozniej modlitwy - Boze toz to sztampa totalna. Muzyki praktycznie brak. Gdyby film byl praca zaliczeniowa studenta rezyserii to pewnie dostal by u mnie trojke. Wprowadzenie czegos takiego do swiatowej dystrybucji jest jakims skandalem. Ot film w stylu tych potworkow kreconych u nas w kraju przez TVN. Zal mi tylko aktorki ktora chyba wymoczyla sie za wszystkie czasy. Omijac !

ocenił(a) film na 10
Batman_7

a nie będe cię przezywał nie znasz się i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones