PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114652}

Ocean strachu

Open Water
5,2 10 041
ocen
5,2 10 1 10041
6,8 5
ocen krytyków
Ocean strachu
powrót do forum filmu Ocean strachu

po co mam wnikać na negatywne komentarze jak może mi się spodobać każdy co innego lubi gustów jest tyle co ludzi

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

spojlery.
kurde nie spodziewałem się tak mocnego filmu teraz już słucham ken ishii pozytywne techno ale przed chwilą pare razy ze strachu drgnąłem bo można się przestraszyć.nie wiedziałem że będzie w taki sposób pokazane jak ich rekiny szamią i tutaj tzreba przyznać że wygląda to dość realistycznie myślałem że przeżyją a tu jeden chyba się wykrwawił a ona popełniła samobójstwo. tego się nie spodziewałe.zastanawia mnie jedno że nie zauważyli że nie ma dwóch ludzi którzy przez nich nie żyją
i po co pieniądze praca zmartwienia życie rozterki jak w jednej chwili to wszystko można stracić trzeba chyba tak żyć ze świadomością że każda sekunda może mieć wpływ na nasze życie
ci którym się ten film nie spodobał to ich po prostu nie rozumiem
muzyka jest spoko i przeplata się w tym filmie dobro i zło
rekiny symbolizują zło ale tak naprawdę nie są złe tylko głodne
piękne widoki ocean i mnóstwo innych wspaniałych ujęć kamery dobro
noc i błyskawice zagrożenie totalne
średnia 5/10
ja daje spokojnie 10/10
nie mam się do czego przyczepić naprawdę
w ten film trzeba się wczuć a nie oglądać jak mój kumpel włącza film idzie do kuchni robić szame wraca
siada znowu gdzieś wychodzi szopka
ja zacząłem i do końca wniknłem

Chucky_Tbg

Nie chcę się czepiać i przepraszam za offtopic, ale jakbyś używał przecinków i kropek, łatwiej czytałoby się Twoje wypowiedzi.

ocenił(a) film na 10
buldog55

dzięki że przeczytałeś ale nie chce mi się używać przecinków i kropek bo to strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones