PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265563}

Odwrócić przeznaczenie

The Air I Breathe
6,7 10 075
ocen
6,7 10 1 10075
Odwrócić przeznaczenie
powrót do forum filmu Odwrócić przeznaczenie

Uwaga!!

ocenił(a) film na 9

Takie filmy są dla ludzi lubiących kino ambitniejsze, a nie tylko łupanke z karabinów maszynowych. Dla gawiedzi są filmy typu "Rambo", a nie taki jak ten.
Film podobny do "8 części prawdy". Inny niż zwykłe. Bardzo dobry. Polecam.

berni_

Rambo jest akurat o niebo lepszy od tego filmu w swoim gatunku. Odwrócić przeznaczenie to jakiś pseudofilozoficzny filmik. Jeśli chcesz obejrzeć coś na poziomie i w tym stylu, to polecam "Babel".

ocenił(a) film na 7
aviatorka_06

Babel to jedno wielkie, przewidywalne i nudne G****... The air I breathe daje do myslenia..

mauamargola

Chyba takim kinomanom jak ty.

ocenił(a) film na 7
aviatorka_06

Nie wiem, jakim 'kinomanem' jestes Ty ale moglabym polecic Ci kilka ciekawych filmow... O wiele ciekawszych niz Babel

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
berni_

zgadzam sie z Tobą w 100%.Film piekny,obsada rewelacyjna.Bardzo dobry film!

berni_

Nie tylko "gawiedź" lubi filmy płytkie. Ja po ciężkim dniu w robocie, która polega wyłącznie na pracy umysłowej, mam ochotę najczęściej na kino płytkie, a przede wszystkim lekkie (choć muszę powiedzieć, że kac vegas mnie akurat nie śmieszyło). W "głębię" zbyt "ambitnych" produkcji najczęściej nie chce mnie się już wciągać. Dlatego takie stwierdzenie, osoby której horyzonty nie sięgają jak widać zbyt daleko, wypada pozostawić bez komentarza.

ocenił(a) film na 9
Brian_6

Jeżeli wypada zostawić bez komentarza, to po co komentujesz? No tak, gawiedź nawet nie wie co pisze..

berni_

Gawiedź, heh, gawiedź... Rambo to klasyka kina akcji, szczególnie klimatyczna część pierwsza przyciągała do kin i przed telewizory nie takie światłe umysły jak twoje, zapewniam. Przynajmniej te 20 pare lat temu, jak się vhsy w kraju pojawiły, gawiedź kłarwa... Się błękitna krew zanalazła...

ocenił(a) film na 9
zimnybronx

Wiesz, ze pospólstwo nie powinno odzywać się błękitnokrwistych bez pozwolenia?

berni_

wole atlas chmur

ocenił(a) film na 5
berni_

Wolę ambitniejsze kino, ale ten film uznałam za stracone 2 godziny życia. Nie piszę prowokacyjnie. Naciągany, rola tej dziewczyny tragicznie zagrana. Do mnie nie dotarł, nie zainteresował mnie, ani nie porwał. A fanką "Rambo" nie jestem, choć pozostawmy temu filmowi zasłużone miejsce w klasyce kina:)

ocenił(a) film na 4
berni_

A mi się od początku wydawał przewidywalny. Proszę mi łaskawie odpowiedzieć, kto ginie na początku. Kto? Ano murzyn. I niech mi tu ktoś teraz powie, że w dalszych wątkach mam oczekiwać powiewu nowości i nietuzinkowości.

ocenił(a) film na 9
Prokrastynatorrr

A co tu przewidywalnego niby? Gdyby zginął któryś biały, to byś była wielce zaskoczona?

ocenił(a) film na 4
berni_

Niezbyt rozumiem treść pytania więc odpowiem, jak mogę najlepiej. Jednak zanim się komuś odpowie (np. na forum), należy sprawdzić płeć rozmówcy ;) A więc, w całym filmie pośród hegemonii ludzi białych jest dwóch czarnych, z czego jeden ginie jako pierwszy. Chodzi tutaj zwyczajnie o kolejność, która tak występując ukazuje objawy niechęci wobec ludzi innej rasy (tu:czarnej). Z resztą jest wiele filmów, gdzie to czarni giną jako pierwsi, tak wiele, że aż zacząłem zwracać na to uwagę. Dodatkowo jest zbyt wiele nieprawdopodobnych scen, np. wiszenie na jednej ręce z dodatkowym obciążeniem, super-extra wytrzymały szal, wyjątkowo debilna gwiazda, która udostępnia wszystkie swoje pieniądze menadżerowi itd. Dużo do wymieniania. Po pewnym czasie można zgadywać następne absurdy.

ocenił(a) film na 3
berni_

To jest kino ambitne?Hehehehe dobre;)

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Cholera, jeżeli to takie ambitne kino, to spycham inne pozycje filmowe na drugi plan i sięgam po ten twór w pierwszej kolejności :)

ocenił(a) film na 3
djrav77

Chciałbym cię powstrzymać,ale nie mam tego w nawyku,także udanego seansu;)

ocenił(a) film na 9
Berith7777

I to napisał ktoś, kto pod filmem Joe Black napisał "Najbardziej wzruszający obraz filmowy jaki kiedykolwiek widziałem!"
Się uśmiałem hehe ;)

ocenił(a) film na 3
berni_

Kwestionujesz czyjąś empatię?To brawo.Tylko jak się to ma do rozmowy o filmach?

ocenił(a) film na 5
berni_

"Dla gawiedzi są filmy typu "Rambo""

"Pierwsza Krew" była filmem dla gawiedźi?


"8 cześci prawdy"? Ten średni akcyjniak?


Kino ambitne, gdzie mamy "jasnowidza" i kolesia, który wbiega 20 pieter w 10 sekund po czym wisi na... Zresztą, szkoda mego czasu.

ocenił(a) film na 9
shamar

Napewno nie takie ambitne jak Terminator, Robocop i Beavis and Butt-Head (!!) Człowieku, nie ośmieszaj się.

ocenił(a) film na 5
berni_

Widzę, że mnoży się tu "koneserów" jak mrówków. Buehehehe.
I nie, nie zamierzam takich, po raz n-ty, zawracać z drogi swej autowyimaginowanej "wyższej znajomości".

ocenił(a) film na 9
shamar

No więc jak nie zamierzasz, to zamknij jadaczkę, nie kłap dziobem i nie zawracaj. Proste.

ocenił(a) film na 9
berni_

film rewelacja kto lubi takie klimaty-- pokocha ten film , zgadzam się z założycielem tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones