PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8298}

Ognie św. Elma

St. Elmo's Fire
7,0 4 127
ocen
7,0 10 1 4127
6,4 5
ocen krytyków
Ognie św. Elma
powrót do forum filmu Ognie św. Elma

Film jest genialny. Pokazuje chyba wszystko, co w tamtych czasach już było, a my uważamy to teraz za "nowoczesne" -wystrój pomieszczeń, ubrania -- nie mówie, ze wszytkie, ale widać, że wszystko to już było i dzisiejsi projektanci nic nowego tak naprawdę już nie wnoszą

kochammovies

Zgadzam się w 100 %. Lata 80-te ten klimacik ehhh...:)))

ocenił(a) film na 3
kochammovies

Klimacik jest jak to w filmach z tamtych lat. Pamiętałam ten film z dzieciństwa i kiedy w końcu udało mi się go obejrzeć jako osoba dorosła to się załamałam. Fabuła marna, aktorstwo (zwłaszcza Demi...o zgrozo!) potwornie kiepskie

ocenił(a) film na 9
kochammovies

Przypomniałem sobie ostatnio ten film. On mnie porusza. I o to chodzi. Brakuje teraz takch filmow.
Chyba jedna z lepszych ról Lowe i McCarthy'ego. Piosenka przewodnia majstersztyk.
Najbardziej lubię watek lekarki i kelnera. Ta wyprawa w góry żeby ja odnaleźć i motyw z polaroidem. Uśmiech nie schodził mi z twarzy.

ocenił(a) film na 9
kochammovies

Świetna muzyka, wciągająca fabuła i klimat lat 80-tych. Te filmy z tamtej dekady mają w sobie coś niesamowitego, a nie te dzisiejsze napchane efektami specjalnymi gnioty

ocenił(a) film na 7
kochammovies

Modernizm taki jak np ikea powstał około 100 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones