PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 430
ocen
6,2 10 1 67430
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 10

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ogladałam film dwa razy. Bardzo ciekawy i warty obejrzenia. Jeden z moim ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 2
Ellieee

hehe

ocenił(a) film na 4
Ellieee

Ciekawy? Co w tym filmie jest ciekawego? Jest tak do bólu przewidywalny i wtórny, że to aż niesamowite, i czegoś takiego nawet Alba nie jest w stanie uratować

ocenił(a) film na 10
Sol89

kazdy ma swoje zdanie , mi sie podobał !

Ellieee

dokładnie, tyle zdań - ilu ludzi. :)

ocenił(a) film na 8
Ellieee

mi też w miarę się podobał oczywiście nie jest to arcydzieło, i nie jest zbyt straszny jak na horror, ale przy niektorych scenach łezki poleciały mi z oczu .. nie jestem fanką Jessici, ale zagrała tu akurat dobrze. Japońskiego nie oglądałam.

Ellieee

Mi też film się podobał. Nie znoszę horrorów i thrillerów, prawie w ogóle nie oglądam filmów ze "strasznymi" scenami" ale ten dało się znieść, mało tego wciągnął mnie.

Ellieee

Ja właśnie tez oglądam drugi raz ;) film kapitalny - klimat, "przywidzenia" i wizje bohaterki (zdecydowanie mój klimat filmowy) SUPER ;) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Ellieee

Mi także on się bardzo podobał :), ale jak oglądałem go drugi raz to już niestety nie był taki fajny :(, ale oceny nie zmieniłem. myślę, że tak mi się podobał, ponieważ to jeden z moich pierwszych horrorów i jeszcze na dodatek pierwszy o duchach który obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones