PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695952}

Kibolski świat

Okolofutbola
7,4 12 352
oceny
7,4 10 1 12352
Kibolski świat
powrót do forum filmu Kibolski świat

Jak ktoś oglądał Hooligans 1 i 2 i mu się podobał, to okolotufutbola moim zdaniem przebił oba. Polecam !

ocenił(a) film na 9
lukilegend

Przebił zdecydowanie. Hooligans ogląda się dobrze, ale nie jest to wymagające kino, i brakuje tego klimatu, który jest tylko we wschodnich produkcjach. Okolofutbola wymagał jednak od widza trochę myślenia.

JulaBalula

Zawód gangster jest równie realistyczny i dobry a to kino zachodnie, a dokładnie UK.Wszystko jasne? No to pa...

ocenił(a) film na 9
sitall

Nie jest jasne, o co panu chodzi dokładniej? Chyba, że jesteś kobietą to by tłumaczyło jebnięcie "no to pa" na końcu wypowiedzi.

JulaBalula

obaliłem przed chwilą twoja tezę która brzmi : "brakuje tego klimatu, który jest tylko we wschodnich produkcjach" , jaśniej nie mogę napisać. Obejrzyj zawód gangster a sama się przekonasz że piszesz głupoty. Amerykańskie filmy sa dlatego jake sa bo społeczeństwo tego oczekuje, efekty ,efekty i zero fabuły, tępe dialogi i itd. Ale czasami wypłynie coś fajnego, jak te dwa filmy np.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JulaBalula

oglądnij zawód gangster a zobaczysz że nie tylko starsze produkcje z zachodu są warte oglądnięcia . koniec tematu .jesteś trollem i nigdy się z tobą nie dogadam , można napierd....alać obuchem o siekiery w twoj pusty łeb a ty dalej będziesz pisał swoje........ jedyny ratunek dla ciebie to komora gazowa made in hitler .

ocenił(a) film na 9
sitall

dobra dobra, wszyscy wiemy kto jest trolem, świadczy o tym twoja ostatnia wypowiedź a szczególnie, cytuję "komora gazowa made in hitler". haha, nie pozdrawiam, yo
ps: zawód gangster 7/10

ocenił(a) film na 7
sitall

'zawód gangster' to film gangsterski,a nie o tematyce kibicowskiej! Jest tam tylko mały wątek kibicowski.Więc chyba nie bardzo rozumiesz ocb

ocenił(a) film na 10
lukilegend

Przebil i to w hu.............. !! zajebisty film pozdRo

lukilegend

Dobrze prawisz.

ocenił(a) film na 9
lukilegend

Football Factory wg mnie jest tak samo dobry. Jak nie oglądałeś, to warto obejrzeć choćby dla porównania obu filmów i realiów angielskich i rosyjskich.

ocenił(a) film na 7
kinomanpl

taak samo dobry to mało powiedziane... Fotball Factory jest wg mnie o wiele lepszy, nie wiem, może dlatego ze bardziej odpowiada mi grytyjski klimat ;)

lukilegend

Film przyzwoity, ale jak dla mnie troche za mocno okrojony. Nie siedze w kibicowskich klimatach, ale wiem ze w rosji duzo w tej "branzy" rasizmu i neonazimu. W filmie cos tam niby przemnelo, ale raczej sprytnie przytuszowano temat. Ogolnie bohaterowie wydaja mi sie za potulni i oprocz naparzania sie po mordach to normalnie wzorowi obywatele. Ogladalo sie spoko, ale Football Factory wydaje mi sie byc filmem ktory trafniej oddaje rzeczywistosc "okolofutbola :)" w anglii niz Okolofutbola w Rosji. Poza tym FF jest duzo ciekawiej nakrecony.

O Green Street Hooligans nie ma co pisac bo to typowy hollywodzki film dla gawiedzi. Spoko sie oglada ale nie ma co sie tam doszukiwac jakiego "realizmu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones