PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695952}

Kibolski świat

Okolofutbola
7,4 12 352
oceny
7,4 10 1 12352
Kibolski świat
powrót do forum filmu Kibolski świat

podobne produkcje ?

ocenił(a) film na 8

jak w temacie, co polecili byscie z kina wschodniego
bardzo czesto milo jest obejrzec film nie amerykanski, bo ma cos czego pieniedzmi i top aktorami zastapic sie nie da.

nie musi byc o pilce noznej jej kibicach, moze to byc film z zupelnie innego gatunku, ale taki ktory nie byl wam obojętny

ocenił(a) film na 9
Loxz

Wschodnie i skandynawskie kino to jest coś pięknego. Zachodnia komercja jest w ogóle bez porównania gorsza i chujowsza w kążdym znaczeniu tego słowa.
Moje ulubione produkcje (klasyki zresztą) to bez wątpienia, niezmiennie od lat:
1. Bumer (2003) i druga część Bumer vtoroy (2006) - każdy kto chociaż trochę interesuje się wschodnim kinem powinien kojarzyć tego klasyka, nigdy żaden sensacyjny film nie będzie miał takiego klimatu i soundtracku jak bumjer.
2. Brat(1997) i Brat2 (2000) - to samo, klasyk
3. Powrót (2003) ; Ładunek 200 (2007) ; Morfina (2008) - te też mogę polecić z czystym sumieniem
Daj znać jak znasz jakieś dobre filmy wschodnie, ja chętnie obejrzę jak czegoś nie znam.

ocenił(a) film na 8
JulaBalula

dzieki za filmy

ja przegladajac na filmwebie moja liste postaralem sie wybrac kilka propozycji dla ciebie, byc moze juz je widzialas, lub moga ci sie nie spodobac no ale nigdy nic nie wiadomo. ps nie moglem znalezc nic rosyjskiego

Pozwól mi wejść (2008)
Ip Man (2008)
Prestiż (2006)
Niewidzialny (2007)
Donnie Darko (2001)
Cela 211 (2009)
Sin City - Miasto grzechu (2005)
Łowcy głów (2011)
Prorok (2009)
Skazani na Shawshank (1994)
Wywiad z wampirem (1994)
Łowca trolli (2010)

do wyboru do koloru, pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
JulaBalula

Ja bym polecał Palacz z 2010 r.

ocenił(a) film na 9
Adam_de_R

Aż dziw, że nie kojarzę tego filmu, bo widzę że nawet aktor z Ładunku200, film obejrzę jeszcze dzisiaj podejrzewam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones