PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 240
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Chcę stworzyć (wraz z czyjąś pomocą) petycję w sprawie zatrudnienia Adamsona jako reżysera, a także Harrego Gregsona Williamsa jako kompozytora. Mógłbym dawać info na bloga, albo założyć specjalną stronę na fb. Nie wiem tylko jaka jest potrzebna ilość takich podpisów. Ci co chętni, zapraszam może razem coś wymyślimy. :)

adidos09

Zgłaszam się! :)

filmowy12345

A może po prostu wyślę ci zaproszenie do grona znajomych, a ja ciebie z tej grupy wezmę na admina, co? :)

adidos09

Szczerze mówiąc, wątpię że takie coś wypali. Prędzej mogłoby stworzyć coś np. na narniaweb albo narniafans, dwóch największych stron poświęconych OzN.

Julia_20

dlaczego? Przecież tworzę ją w dwóch językach -angielskim i polskim. :)

adidos09

Zresztą, wypali czy nie wypali, ale jest podjęte z naszej strony jakieś działanie, a kliknięcie lubię to, nikogo do tej pory nie zabiło. Co więc do stracenia? Do wszystkich zainteresowanych podaję nazwę strony: https://www.facebook.com/pages/Andrew-Adamson-and-Harry-Gregson-Williams-in-the- production-of-Silver-Chair/1826199027606025?fref=ts


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones