PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 249
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Podano kilka przykładów powrotu Narnii na duży ekran, które wyjście waszym zdaniem jest najlepsze ? link do newsa : http://www.narniafans.com/archives/18808#sthash.5zRIQ7P2.dpbs

buterfly

Opcja 3 byłaby najwłaściwsza. Ale forma serialu nie brzmi źle, gdyby zajął się tym ktoś odpowiedni, mogłoby wyjść całkiem-całkiem.

Absolutnie żadna animacja, oraz robienie wszystkiego od początku, nie wiem po co...

Julia_20

jestem za opcją kontynuacji filmów. A co do wieku aktorów: Will Poulter nawet w wieku 24 lat mógłby zagrać Eustachego. Przecież technik jest wiele na odmłodzenie aktora. :)

adidos09

On w ogóle nie wygląda na swój wiek nawet teraz, a ma 21 lat, więc za te parę lat pewnie niewiele się postarzeje ;]
Plus dobra charakteryzacja i od razu aktor odmłodzony. To nie to samo co naturalny młody wygląd ale w przypadku Willa nawet nie chciałabym innej opcji - czyli zamiany aktora.

Julia_20

Oczywiście, akurat Will bardzo dobrze zagrała Eustachego -mieć takiego kuzyna o zgrozo ;) .

Julia_20

zgadzam się z tobą w 100%

Julia_20

Także jestem za kontynuacją mam nadzieje, tylko że wybiorą do Narnii odpowiedniego reżysera ;)

buterfly

podobno D. Gresham chce aby na stanowisko reżysera powrócił Adamson - bądźmy więc dobrej myśli.

A tak na marginesie: Ile można czekać na jakąś nową wiadomość związaną ze Srebrnym krzesłem. Ostatni news co do scenarzysty pojawił się rok temu. :) :(

adidos09

A o tym, to nie wiedziałem ;) A co do newsów, to racja nie spieszą się, żeby ujawnić jakąkolwiek nową wiadomość .

użytkownik usunięty
buterfly

Fajnie by było, aby pojawiły się kolejne części. Liczę, ze tak się stanie w przyszłości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones