PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 239
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Książka była średnia, więc boje się że film też taki będzie

zizulek13

Tutaj się nie zgodzę. Jak dla mnie książka ,,Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło'' było jedną z najlepszych części z cyklu. A co do filmu to mam wielką nadzieję, że nie będzie to całkowita porażka.

Mastersix

No ja tez mam nadzieję, że film będzie ok. A jeszcze bardziej mam nadzieję że go w ogóle zrobią !!

zizulek13

Wiesz, myślę że tak. Co prawda reżyser jest w dalszym ciągu jedną, wielką niewiadomą, a obsada podana na stronie głównej jest nadal niepotwierdzona, ale jestem dobrej myśli. Ale naprawdę wiele bym dał by móc ujrzeć kolejny film z tego właśnie jakże magicznego fantasy stworzonego przez C. S. Lewisa.

Mastersix

Ja też :) Czytałeś Baśniobór ? Brandona Mulla

zizulek13

Tak, taż bardzo mi się podobała ta seria, ale najbardziej 5 część z tego cyklu.

Mastersix

Mi też się najbardziej podoba 5 :))) Uwielbiam Paprota i KOCHAM Warrena :)) I mam nadzieję że zrobią film. A Pozaświatowców czytaleś/aś ?

zizulek13

Czytałem, ale niecałe, właściwie to tylko pierwszą część.

Mastersix

Aha :) Ja dostałam na mikołajki ale na razie nie czytam bo mam lrktury w szkole :( I co ? Fajne ?

zizulek13

Nawet bardzo fajne, na serio polecam ci jako lekturę.

Mastersix

Będę ją czytać w wakacje ;) W jeden miesiąc wakacji przeczytałam od 2 do 5 części Baśnioboru :)

zizulek13

Pozdrawiam i powodzenia.

Mastersix

Dziękuję ;) Tez pozdrawiam

zizulek13

Pozaświatowcy mniej mi się podobają, natomiast "Baśniobór" jest świetny i czekam na ekranizacje :)

skoczek_narciarski

Ja też :) I mam nadzieję że jeszcze Mull napisze 6 część ;)

Mastersix

5 jest chyba najsłabsza, 1 może 2 część baśnioboru no i oczywiście 4 z tym końcowym zwrotem akcji :) Natomiast zakończenia powieści rzadko bywają dobre i dlatego 5 część mi się nie podobała zbyt choć ogólnie to kawał niezłej powieści. Na marginesie nie długo będzie 6 czes baśnioboru :)

skoczek_narciarski

Na serio będzie ???? Kiedy ?? Błagam powiedz !! I tak w ogóle mi się najbardziej podoba 5 :) Między innymi dlatego że jest Paprot :p

zizulek13

Z tym nie długo przesadziłem trochę, ale 2016 roku ma być, przynajmniej tak pisze na angielskiej wikipedii.

skoczek_narciarski

To fajnie bo mam nadzieję że coś o Paprocie i Kendrze napiszą :)

zizulek13

no może, ja jednak cały czasem maiłem nadzieję ze coś zaiskrzy na lini Kendra-Warren a tak no cóż. Postać Paprota wydaje mi się trochę na siłę wprowadzona, Gdyby był od pierwszego tomu i stopniowo się uczucie między nimi rodziło to byłoby ciekawie, a tka to trochę miłość z niczego:)

skoczek_narciarski

Ale przecież Warren i Kendra to kuzynii. Z drugiej lini ale jednak ! I Warren ma 2- pare lat a Kendra 16

zizulek13

15 lat ma Kendra:) A czy to tak duża różnica wielu miedzy nimi??

A kuzyni w drugiej linii, przynajmniej w myśl polskiego prawa spokojnie mogą się żenić...

skoczek_narciarski

Ale to by było dziwne.... a poza tym do Warrena pasuje Vanessa i niech tak zostanie ;)

zizulek13

A tam zaraz dziwne:) Przynajmniej raz byłaby powiesić z jakimś nietypowym związkiem miłosnym:)

A Vanessa z Warenem to jakiś dziwny pomysł:)

skoczek_narciarski

Dlaczego dziwny ?

skoczek_narciarski

Ale w przecież w 5 części jest finał historii, więc nawet jeśli miałby napisać 6 część to niby o czym.

Mastersix

No jakaś nowa seria ma się rozumieć, ale umieszczona w świecie Baśnioboru (no i z tymi samym i bohaterami). Zresztą sam Brandon Mull zapowiada napisane kolejnych cześć w tomie 5 (na końcu książki, w podziękowaniach) Ma być wydana coś koło 2016 roku. Pożyjemy, zobaczymy

skoczek_narciarski

Ja nie widziałam nic o 6 części ....

zizulek13

Ja też przeglądając 5 część nie zauważyłem żadnej wzmianki o następnym tomie.

Mastersix

No właśnie .... tylko o Wojnie Cukirkowej i chyba o Pozaświatowcach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones