PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8441}

Ostatnie tango w Paryżu

Ultimo tango a Parigi
6,9 25 080
ocen
6,9 10 1 25080
7,2 16
ocen krytyków
Ostatnie tango w Paryżu
powrót do forum filmu Ostatnie tango w Paryżu

Nie dałem rady przebrnąć ... przez to niezwykłe wspaniałe widowisko ! Jejku jak można stworzyć
taką tandetę ? Film bez żadnego sensownego scenariusza , bez żadnej fabuły i z obsadą tylko bez
kreacji ! Nawet szkoda mi słów żeby opisac jak zawiedziony jestem tą MEGA KREACJĄ !!!
Rozumiem że w latach 70 ten film wywołał swoisty skandal ... ale to chyba jedyny aspekt który
biorac pod uwagę, sprawia że nie "złoje filmu" doszczętnie!
2/10 to istny maks ! Ja się tylko teraz dziwie ... co przykuło uwagę rzeszy widzów przy tym filmie że
tak głośno został okrzyknięty i pozytywnie przyjęty ???

Adash

Spójrz na datę produkcji i sam sobie odpowiedz, bez dalszego komentarza.

SsEeBbEeXx

No i co z tą datą madralo ? Ogladałem wiele filmów z lat 70 ... ale z tych znanych na większe badziewie nie natrafiłem. Już z serii Emmanuele jest lepsze aktorstwo i sens ...

ocenił(a) film na 6
Adash

Ja uważam, że poprzez kontrowersje sława filmu przerosła sam film i tyle

Adash

porównywać ten film do serii z Emmanuelle to tak jakby porównywać Porto do Leśnego Dzbana

ocenił(a) film na 2
Adash

Zgadzam się z Twoja opinią w zupełności, umknęło mi gdzieś to "arcydzieło".

Adash

Dlaczego Ja? na 6 W11 na 7 Detektywi na 6 Rodzinka PL na 7, wszystkie wymienione lepsze od Columbo i od Ostatnie Tango w Paryżu więc nie ma co się dziwić że Adash zbytnio nie wie co to rewelacyjne kino

Alaric_Saltzman

Kwestia gustu. Widzę że Ty opierasz się jedynie na opiniach ludzi którzy z natury krytykują wszystko co polskie. Gdyby ten film był polski, to zrównano by go z ziemią tak jak na to zasługuje.

ocenił(a) film na 2
Adash

Zgadzam się. Dotrwałem do połowy, nędza. Brak sensownego scenariusza, dialogi sztuczne i bezsensowne, a konsekwencją tego beznadziejna gra aktorska.
U mnie data filmu nie stanowi taryfy ulgowej, chyba że jest to film przedwojenny.