PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564161}

Oszukać przeznaczenie 5

Final Destination 5
5,7 60 539
ocen
5,7 10 1 60539
5,9 8
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 5
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 5

Całkiem wciągnąłem się oglądając wszystkie części Oszukać przeznaczenie. Ta pomysłowość w zabijaniu robi wrażenie. Niektóre sceny były drastyczne, a niektóre, choć straszne to jednak wydały mi się śmieszne. Jaka śmierć na przestrzeni 5 części wywarła na Was największe wrażenie? U mnie pierwsze miejsce zajmuje gość z 5 części, który poszedł do salonu masażu i ostatecznie zabił go posążek Buddy. Ostatecznie, bo przed posążkiem, wydawało się że może zginąć na kilka innych sposobów.

ocenił(a) film na 9
roger_m

Jak dla mnie to ten film to komedia a nie horror, gdyż bardziej śmieszy niż straszy (nie chodzi mi tu o efekty specjalne), ale mi też najbardziej podobała się śmierć Isaac'a i oczywiście Olivii

roger_m

mysle ze z 3 smierc tej laski co zginela od pistoletu na srubki albo ten gosc z silnikiem

użytkownik usunięty
roger_m

W trzeciej części - solarium.

Deska wpadła w poprzek, a tępe laski drą ryja, zamiast ją wysnąć w którąś stronę.

haha! o tak, dla mnie solarium wygrało

ocenił(a) film na 9
EnBlanka

Dekapitacja w windzie w "Dwójce", solarium w "Trójce" i połamana akcja na sali gimnastycznej w "Piątce" :)

ocenił(a) film na 6
ILoveRock23

Połamanie było mistrzowskie! :-)

ocenił(a) film na 9
JoaHa88

I to napięcie, gdy czekałam, co tak naprawdę będzie przyczyną tego upadku :D

ocenił(a) film na 6
roger_m

Zdecydowanie gimnastyczka z piątki, ale właściwie wszystkie śmierci z jedynki były genialne (jeżeli przymknie się oko na śmierć nauczycielki i uzna że to miało być takie naciągane).

ocenił(a) film na 5
roger_m

też najbardziej zapamiętałam gimnastyczkę. :)

roger_m

tego gostka z czwórki co go gaśnica uderzyła w płot :D jeśli mogę więcej niż jedno to jeszcze z czwórki jak gościu chciał spalić dom jakiegoś ochroniarza i sam się spalił, śmierć z basem z czwórki, Olivia z piątki, gimnastyczka i śmierć chłopaka z dwójki ,który został przygnieciony przez szybę :D

ocenił(a) film na 9
misia1147

To z szybą z "dwójki" zawsze kojarzy mi się ze śmiercią Ian'a w "trójce" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones