PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564161}

Oszukać przeznaczenie 5

Final Destination 5
5,7 60 545
ocen
5,7 10 1 60545
5,9 8
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 5
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 5

mam pytanie

ocenił(a) film na 8

czy 5 część dzieje się przed wydarzeniami z jedynki ?

paladyn199730

Generalnie tak, bo zakończenie 5 rozpoczyna początek 1, ale sceneria i wyposażenie planu nie bardzo pasuje do roku 2000, więc nie dokońca wiem jakie było zamierzenie producenta.

paladyn199730

tak, a Ty Airemek254 za dużo myślisz i kombinujesz bo przecież nie odtworzą tego tak jak z przed 13 lat

zaza237

czarny jest coronerem a w 1 pracuje w crematorium troche to sie nie klei ale morze byc

ocenił(a) film na 8
swazzy_2005

i też ciekawe jest to że w piątce na cmentarzu powiedział im że już kiedyś widział jak garstka ludzi przeżyła katastrofe a potem gineli po kolei

ocenił(a) film na 4
paladyn199730

Oglądając wszystkie części w kolejności chronologicznej wydaje się, że katastrofa samolotu była pierwszym takim przypadkiem, a przy zakończeniu piątej części okazuje się, że ta z mostem była pierwsza, ale była tylko pierwszą pokazaną w serii. Nigdzie nie jest powiedziane, że coś takiego nie przydarzyło się wcześniej. Po prostu ta z samolotem była najbardziej rozdmuchana przez media bo była na największą skalę. A ten koroner/grabarz jest ogólnie dziwną postacią, niewątpliwie ma coś wspólnego ze śmiercią, w każdym razie wie o niej więcej niż "zwykli śmiertelnicy" i straszna szkoda, że piąta część nie rozjaśniła niczego co związane z jego postacią. D: Pozostaje tylko ciekawość i jego tajemniczość.

ocenił(a) film na 6
paladyn199730

Dokładnie

użytkownik usunięty
paladyn199730

Tak zobacz sobie na datę biletu.

ocenił(a) film na 9

Ja zwróciłam uwagę, że klei się kwestia chociażby telefonów. Mimo tego, iż piątka jest dosyć nowa, bohaterowie mają trochę starsze telefony - czyli teoretycznie może być możliwe zakręcenie koła i sprowadzenie piątki przed jedynkę.

ocenił(a) film na 6
ILoveRock23

Też na to zwróciłem uwagę

ocenił(a) film na 4
paladyn199730

lot 180. film jest prequelem całej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones