PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 236
ocen
7,6 10 1 311236
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

scena

ocenił(a) film na 9

Jak nazywają się te 2 murzynki w scenie gdzie Orlov jest w hotelu w Monrowii?

ocenił(a) film na 7
killfrenzy8282

AIDS1 i AIDS2
:P

ocenił(a) film na 9
Hoodzielec

dobre :)

killfrenzy8282

Jedna z nich to z tego co pamiętam etiopska modelka - Liya Kebede. Czytałem kiedyś o tej scenie w Men's Healthie. Z drugą Ci nie pomogę.

Anhielos

Może Jasmine Burgess? Jest wymieniona w obsadzie od razu pod Liyą.

ocenił(a) film na 7
killfrenzy8282

http://www.youtube.com/watch?v=_6obos6sz8E

killfrenzy8282

Ostre dupy. Cage się przestraszył i nie wziął.

ocenił(a) film na 7
La_Pier

można było bezpiecznie skorzystać, ale miał już żonę, więc ja chyba też bym odpuścił ;p

VeBFan

W sumie jakaś zabawa cycuszkami i handjob mogły być, a on od razu pomyślał o całokształcie sytuacji ;)

ocenił(a) film na 7
La_Pier

o całokształcie albo o żonie. Jednak prędzej to pierwsze, bo z tą kelnerką jednak chyba coś było ;D

VeBFan

Było i to bez wątpienia. Mieć taką żonę jak Bridget Moynahan i zerkać na inne, to niestosowne ;) Ale taka jest nasza męska natura. Kobiety nigdy tego nie pojmą i zawsze będą ciężko się obrażać na mały skok w bok.

ocenił(a) film na 7
La_Pier

Ty pewnie też byś nie tolerował skoku w bok swojej partnerki, więc też do końca się nie ma co dziwić ;) ale jeśli już by się zdarzyło, to kobieta powinna zrozumieć, że coś nie tak i powinna coś zmienić :)

VeBFan

Nikt nie chce być zdradzany, to oczywiste, ale mężczyzna ma inny wigor i to miałem na myśli. Zrozumieć - a właśnie. Obawiam się jednak, że sporo ludzi wciąż jest prymitywnymi małpami niezdolnymi do wybaczenia sobie. Inna sprawa, że czasami po prostu nie można, bo zdrada jest zbyt dotkliwa, zwłaszcza wówczas, gdy kogoś bardzo kochaliśmy. Jak na kosmiczne bakterie, to my ludzie, mamy całkiem złożone wnętrza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones