PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6647}

Park Jurajski III

Jurassic Park III
6,6 74 889
ocen
6,6 10 1 74889
4,6 7
ocen krytyków
Park Jurajski III
powrót do forum filmu Park Jurajski III

Krótki aczkolwiek treściwy co do akcji seans czeka tego kto obejrzy trzecią część Parku Jurajskiego. Wg mnie to przyzwoite kino przygodowe z bardzo dobrymi efektami specjalnymi, ale bez jakiejś rewelacji. Palma pierwszeństwa w serii idzie na konto jedynki bo to był faktycznie przełom w historii kina , ale fabuła obu filmów jest wg mnie jednakowo średnia więc nie zgadzam się jakoby fabuła jedynki była jakaś genialna i urywała głowę. Warto zobaczyć ale bez nastawiania się na jakąś super produkcje, ta część gdyby nie powstała niewiele byśmy stracili ale jest niezła.

armarange

Raczej o 30 minut dłuższy. Wszystkie części trwają powyżej 2 godzin, tylko ta 1,5 godziny jak jakiś standardowy film telewizyjny.

ocenił(a) film na 7
bartoszcyc8

Nie widziałeś nigdy w kinie filmu o długości 90 minut ? ;) Jest ich sporo . Ale zgadzam się że 30 minut więcej mogłoby dać więcej zxabawy ale pod warunkiem że dobrze by było wykorzystane bo w dwójce Parku jest trochę dłużyzn.

armarange

No widziałem, ale średnio film trwa właśnie 90 minut, a Park Jurajski moim zdaniem powinien trwać te 2 godziny.

armarange

Mnie cieszy, że jest krótszy, przynajmniej seans był mniej bolesny od seansu drugiej części...

armarange

Jedynka była unaukowiona przez co całą historię odbierało się inaczej. To trochę był traktat o możliwościach nauki i co człowiek może. Z trójki nie ma z tego nic i pozostała pusta przygodówka z ładnymi efektami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones