PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98249}
7,9 18 265
ocen
7,9 10 1 18265
7,8 13
ocen krytyków
Perfect Blue
powrót do forum filmu Perfect Blue

W grudniowym numerze magazynu "Kino Domowe" ukarze się (anime) Perfect Blue.
- obraz panoramiczny (kodowanie anamorficzne
- oryginalną ścieżką dźwiękową 5.1 (zakodowaną w formatach DTS i Dolby Digital)
- ścieżką z polskim lektorem (także w formacie 5.1)
- polskie napisy oraz fansuby

Cena 19,90 zł

Nic tylko czekać aż pojawi się w kioskach :)...

ocenił(a) film na 9
IwaN_2

Mam :)! Dzisiaj oglupialem jak to zobaczylem w empiku. Nie sledze losow magazynu 'Kino Domowe', a tu takie łał. Co jak co, ale tego tytulu to sie nie spodziewalem na dvd, tym bardziej w Kinie Domowym :D! Myslalem, ze pojada tylko z GitSami i dowidzenia.

Skaczemy do gory ze szczescia :]!

moh

Przyłączam się do zachwytów.Słyszałem pogłoski,że nie będzie więcej anime od IDG bo nie przynoszą oczekiwanych zysków a tu Perfect Blue w prezencie mikołajowym!Rewelacja!

hellboyjr

Mam pytanie dotyczące fabuły
uwaga SPOILERY


Dlaczego Mima patrząc na Rumi widzi jakby siebię
Kto zabija fotografa ?
Czy Mima ma rozdwojenie jaźni ?(chodzi o scenę w której pani psycholog? stwierdza, że Mima wyobraża sobie, że jest piosenkarką i aktorką)

ocenił(a) film na 9
Kazz_2

ad. 1 My widzimy Rumi jako Mimę, ona sama niekoniecznie.
ad. 2 Rumi.
ad. 3 To scena z filmu, w którym gra Mima, więc rozdwojenie jaźni jest tylko "filmowe".

ocenił(a) film na 8
IwaN_2

Czy ktoś widział ten numer kina domowego gdzieś indziej niż w empiku. Od dwuch dni obchodze kioski i bez skutku.

ocenił(a) film na 8
bohun

Ja go kupilem dzisiaj w salonie prasowym. Widzialem go tez w kilku innych salonach prasowych ale z kioskami moze byc ciezko :\
PS. Jak zobaczylem ten film w gazecie to niemal oszalalem z radosci, od lat na niego poluje a tu takie eleganckie wydanie DVD ^^

IwaN_2

Tak samo - dostałem w salonie prasowym. Wcześniej obszedłem 8 kiosków i w żadnym w ogóle nie słyszeli o tym.
Wydanie naprawdę super.

ocenił(a) film na 9
Hidan

Gazetowe ;/. CO jest w nim super po za tym, ze w ogole jest?

Pamietam jak mialem ten film jeszcze w *.rm, jakies 7 lat temu :D.

IwaN_2

DTS ;-)
Super anime. Serdecznie polecam

IwaN_2

Ja właśnie kupiłem dzisiaj (tzn. już wczoraj), ale to już był ostatni numer. Więc, radzę się spieszyć, jak ktoś jeszcze chce dostać ten film ;)

Elektryk

http://kino.idg.pl/serie/film/163/Perfect.Blue.html

tu można zamówić....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones