PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313539}

Piękne mleczarki

Cow Belles
5,7 2 594
oceny
5,7 10 1 2594
Piękne mleczarki
powrót do forum filmu Piękne mleczarki

NIE !!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1

dla 12 latek, głupie co Cie nie mogę.

ocenił(a) film na 2
dino40i4

no głupie:)podpisuje się pod tym

dino40i4

Filmu nie widziałam, więc nie mogę ocenić, ale mam jedno pytanie: dlaczego dla Ciebie "film dla 12-sto latek" jest synonimem dla określenia "głupi film"? Przecież mogą być filmy mniej dojżałe i nadal być warte obejżenia. Chyba, że twoja wypowiedź mówi, że film Twoim zdaniem jest dla tego poziomu wiekowego i w dodatku głupi. Jeżeli tak, nie było pytania ;]

ocenił(a) film na 7
dino40i4

to nie jest film dla 12-latek to po prostu film familijny i jak każdy film familijny jest durny i nierealny.

pytanie brzmi skoro dałeś 1 to dlaczego w ogóle podjąłeś się oglądać film rodzinny??????????
spodziewałeś się filmu pokroju incepcji czy co?????????

ocenił(a) film na 7
bosikxxx

Ja jakoś mam więcej niż 12 lat i mi się osobiście podobał. Filmy familijne mają bawić,a to,że są nierealne to już inna bajka.Lekki film dla niewymagającego widza,aby przyjemnie spędzić niedzielny ranek.
Jeśli film ci się nie spodobał to mogłabyś/mógłbyś powiedzieć dlaczego zamiast od razu mówić, ze jest on głupi.Do tego swoja wypowiedzą obraziłeś/aś 12 latki. A zwrotu "co Cie nie mogę" zupełnie nie rozumiem,bo jest niepoprawny stylistycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones