PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654977}

Pod dnem

Pionér
5,9 1 898
ocen
5,9 10 1 1898
Pod dnem
powrót do forum filmu Pod dnem

Całkiem ciekawy i intrygujący. Polecam, daję 8/10 produkcji. Polecam też "Dyatlov Pass Incident".

użytkownik usunięty
InsaanePL

Podzielam Twoja opinię , może dlatego - dla mnie - był wciągający i trzymał w napięciu /sporo ludzi zarzuca nudę, że się wlecze itp./, że nurkowałem przez kilkanaście lat, prowadziłem szkolenia itp. W każdym razie od strony merytorycznej mam tylko jeden ? , tzn. czas dekompresji po pobycie na 100m . Dałem 7/10

Potrafisz odpowiedzieć mi czy możliwe jest, żeby gość na głębokości 320m, pływał sobie bez żadnego osprzętu (scena gdzie ratuje brata)

użytkownik usunięty
Waclaw_Chrobry

:( nie potrafię... Przyznam, że "przymknąłem na to oko". Mam niedosyt filmów o tej tematyce, stąd pewnie moja "pobłażliwość".

InsaanePL

Film solidny (zwiastun miał rewelacyjnie zrobiony!). Spoilery niżej!
Jednak finał mnie zawiódł.
Taki spokojny finał. Bohater po prostu wziął kasę, oddał Norwegom gaz od Amerykanów a Norwedzy wykiwali Amerykanów i zaczęli używać ich gazu do swoich robót. Finał taki jakiś nijaki. Już by było ciekawiej jakby go rozjechał.

BUNCH

Gdzieście to znaleźli Dobrzy Ludzie? Jakieś namiary? Byłbym rad i wdzięczny :)

likenewspaper

Na torrentach zapewne.

BUNCH

Dzięki. Chomik zawinął w te sreberka

InsaanePL

Ci się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones