PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 241
ocen
7,8 10 1 425241
6,4 26
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Chaos w treści fabularnej jest nie do opisania , wszystkie fillmy z tej serii są tak niekonsekwentne w narracji że oprócz strony wizualnej to jeden bełkot. Tylko 5 tza scenografię i efekty,

ocenił(a) film na 7
mustik

Mnie się ta lekka fabuła nawet podoba. Fajnie się ogląda i mimo że jest kilka dziur w scenariuszu to fajnie że potrafi on czasami miło zaskoczyć. Np.
-Oczekuję zapłaty.
-(Wyciąga klatkę) Spójrz, nieumarła małpka !
-Pasuje.
No kurde, weź poprawkę na to że to też komedia, a ogląda się bardzo miło ;)

ocenił(a) film na 5
mustik

100% racji. Tylko "Klątwa Czarnej Perły" zasługuje na ocenę bardzo dobry bo jest to bardzo dobry, klimatyczny i oryginalny film. Pozostałe części to już tylko tłuczenie kasy bez pomysłu i sensu. Tak co by jednym okiem w niedziele do obiadu obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
bob_Lazar

Chodź uwielbiam jedynkę i wszystkie części Piratów z Karaibów, to na tytuł oryginalny nie bardzo zasługuje, no bo chodzące szkielety chyba nie są rzadkością, tym bardziej w filmach o piratach, w dwójce z kolei to już się pod tym względem bardziej postarali, załoga statku w którym z wiekiem stają się coraz bardziej powiązani z morzem, stają się rybami, obrastają rozgwiazdami i grzybami i łączą się ze statkiem powodując że jest bardziej opancerzony i trudniejszy do zatopienia, o świetnie wykreowanym Dave'idzie Jones o tym się już rozpisywać nie będę bo mi się nie chce, ale pomysł na scenariusz do dwójki i trójki jest bardzo nowatorski

ocenił(a) film na 9
knocun1

ja znów uważam że jedynka była najlepsza... uwielbiam oglądać Jacka w kolejnych częściach ale zdecydowanie jedynka mnie najbardziej urzekła :D

ocenił(a) film na 5
mustik

Dobrze gada, polać Ci!!

ocenił(a) film na 4
mustik

No dokładnie to chyba moja najbardziej znienawidzona seria,chaos totalny,w kółko biegaja,ganiają się z jednej wyspy na drugą a wszystko odarte z jakiegokolwiek klimatu tak jakby zrobił to prawie Bay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones