PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 809
ocen
7,0 10 1 170809
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Dno

ocenił(a) film na 1

dno, dno i jeszcze raz dno....... dzisiaj premiera i ocena 7.9? ponad 1000 głosów.... Dałem się nabrać ale większego gniota nie widziałem.... Przykre jak można manipulować ocenami, aby zachęcić do obejrzenia. NIE POLECAM!

pawelbb87

az 1?

ocenił(a) film na 1
vasil_zajcev

niżej chyba nie można....

pawelbb87

pawelbb87 - troll. Konto założone 5.02 ;)

ocenił(a) film na 8
kinogalaktyka

byłem dziś w Mielcu - dobry film :)

pawelbb87

sam jesteś dno trolu

ocenił(a) film na 1
pawelbb87

Też dałem się nabrać wysokim ocenom. Szkoda.

ocenił(a) film na 9
pawelbb87

pokazy przedremierowe byly na tydzien przed premiera wiec głosy mnie raczej nie dziwia.... ja ide za tydzien

sarah496

Jest jeszcze coś takiego jak pokazy branżowe i np. dla dziennikarzy. Jeden z takich pokazów odbył się 9 grudnia 2015.

ocenił(a) film na 2
pawelbb87

dziękuje Ci, że jesteś. myślałam że to ja zwariowałam. całe kino pękało ze śmiechu a ja z żalu.

ensepeunse

Film nudny, banalny, nie smieszny. Słaby scenariusz.
Kino dla niewybrednych.
Ale nie to piękne, co piękne, ale co się komu podoba.

ocenił(a) film na 2
pawelbb87

dałem 2 bo się 3 razy zaśmiałem na tym niewątpliwym gniocie. niektórzy piszą o inteligentnym humorze. to chyba jestem wyjątkowo głupi.

ocenił(a) film na 9
grzechowo

To możliwe

ocenił(a) film na 2
alek0108

W Twoim stylu odpowiem: komentarz możliwe, że tak głupi jak jego autor.

grzechowo

Inteligentny humor, mój Boże.

ocenił(a) film na 9
pawelbb87

Może przespałeś seans, albo masz problemy z koncentracją. Film jest świetny. Rozumiem że niektórzy mogą dać 5-kę, no 4-kę, ale 1-kę. Moim zdaniem ten film jest znakomity pod każdym względem. 9- ka to jest właściwa ocena.

ocenił(a) film na 3
pawelbb87

Myślałam, że tylko ja żyję tu w jakiejś iluzji. Patrzę 8 i 9... własnym oczom nie wierzę. Film jest słaby, nudny i tendencyjny. Rozumiem komedia romantyczna ma swoje prawa i konwencje. Z pełnym szacunkiem do gatunku. To było złe. Nie ma w nim za grosz świeżości. Gra na najprostszych emocjach, aktorzy są mdli, nawet kiedy grają wzruszonych. Również dałam się nabrać zamieszczonym tu komentarzom. Byłam zażenowana, że poświęciłam swój czas i pieniądze by obejrzeć tego gniota...

ocenił(a) film na 1
pawelbb87

Ocena jest taka, a nie inna ponieważ twórcy dużo kasy przeznaczyli na czarny marketing. Przecież nikt normalny nie dałby temu gniotowi więcej niż 7. Według mnie film zasługuję na mocne 2, jednak takie celowe zawyżanie oceny mnie drażni, więc dla równowagi ja celowo zaniżam i daję 1.

mrpablo

Ciekawe podejście z Twojej strony :D ja, jeśli chodzi o polskie filmy, TAKIEGO typu filmów nie lubię, uważam że są przereklamowane i żałosne, ale ocenę wystawię po obejrzeniu, bynajmniej nie w kinie :p

ocenił(a) film na 3
mrpablo

Mam nadzieję, że masz rację, choć po reakcjach podczas seansu i później rozmowach ludzi wychodzących z kina widać było, że są po prostu zachwyceni. I to mnie poraziło bardziej niż obraz, który przyszło mi obejrzeć. A co najgorsze... Ludzie walą na filmy tego typu drzwiami i oknami do kin, co sprawia, że one wciąż będą powstawać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones