PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 809
ocen
7,0 10 1 170809
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Wyjątkowo dobry film, świetna fabuła, aktorzy,teksty i estetyka! Mam nadzieję że zostanie przetłumaczony na angielski bo z powodzeniem mógłby być to hit na skalę światową gdyby został wypromowany w jakiś sprytny sposób. Nie podobają mi się plakaty i zwiastuny tego filmu, dają mylne wyobrażenie o poziomie tego filmu, myślałam że to kolejna,mocno przeciętna komedia romantyczna a tu wielkie zaskoczenie!Polecam!

ocenił(a) film na 8
barcikowska_kasia

Jak dla mnie to mimo wielu plusów film był męczący właśnie przez to, że wyglądał jak dubbingowany ;) Tak nienaturalnie niepolskich gestów, intonacji i w ogóle sposobu rozmowy dawno nie widziałam, o ile w ogóle kiedyś. Trochę jak polskie wersje sitcomów, przerabiane 1:1.

ocenił(a) film na 9
barcikowska_kasia

Zgadzam się z Twoją opinią w 100%.

ocenił(a) film na 6
barcikowska_kasia

Zgadzam się, że to mógłby być światowy hit. Również nie podobają mi się plakaty i zwiastuny - odnosi się wrażenie, że to kolejna słaba kom.rom.

ocenił(a) film na 5
reggy7

człowieku, dyskutujesz z martwym kontem, założonym tu tylko w celu promocji filmu.

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Nie rozumiem. Dlaczego uważasz, że to martwe konto?

ocenił(a) film na 5
reggy7

Data założenia konta jest identyczna z datą entuzjastycznego komentarza oraz premierą. Brak innych komentarzy i ocen wskazują, że klakierka była jedynym celem tej osoby i miała zachęcić jak największą ilość niezdecydowanych do wizyty w kinie, zanim posypią się negatywne komentarze rozczarowanych klientów.
Kiedyś było jeszcze widać datę ostatniego logowania ale filmweb zlikwidował to. Nie wiem dlaczego ale mogę się domyślić, że dystrybutorzy naciskali bo mnóstwo ludzi bawiło się w "łuskanie" klakierów. To była i jest plaga przy polskich filmach.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Salmonella chyba jestes zbyt pesymistyczna to nie jest martwe konto, film mi sie podobał więc napisałam o tym zresztą jak widać było to uzasadnione bo podobno sprzedali prawa do filmu za granicę:)

ocenił(a) film na 3
barcikowska_kasia

Światowy hit? Nie rozumiem tylu pozytywnych opinii na temat tego filmu. Postanowiłam obejrzeć, bo wszyscy mówią, że nawet fajny to myślę ok, przekonam się i.... jestem strasznie rozczarowana. Oczywiście zerznieto z zagranicznych filmów, np. Brzydkiej prawdy, tylko tam to wszystko było naturalniejsze i naprawdę momentami zabawne, a w Planecie Singli te całe śmiechy i teksty były po prostu żenujące. Oglądaliśmy z chlopakiem i obydwoje patrzylismy na siebie wielkimi oczami, bo nie mogliśmy pojąć jak można tak zniszczyć niektóre sceny a ludziom to w dodatku sie podoba. To chyba mój pierwszy komenatrz na filmwebie, zwykle byłam bierna, ale po tym filmie jestem tak zeżanowana i jednocześnie zdziwiona pozytywnymi opiniami na forum, że musiałam to skomentować :D ogolnie często opinie z forum pokrywają się z moimi, ale teraz to jest ogromna rozbieżność.

ocenił(a) film na 5
liwka902

liwka, na przyszłość, zanim poświęcisz swój czas to najedź myszką na awatar oponenta i zobacz czy warto. To martwe, klakierskie konto.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Salmonella chyba jestes zbyt pesymistyczna to nie jest martwe konto, film mi sie podobał więc napisałam o tym zresztą jak widać było to uzasadnione bo podobno sprzedali prawa do filmu za granicę:)

ocenił(a) film na 5
barcikowska_kasia

Ok, czyli nie jesteś martwym kontem tylko klakierem?
Jak to jest, że założyłaś konto w dniu premiery i do dziś, przez ponad 9 m-cy, nie oceniłaś ani nie skomentowałaś żadnego innego filmu? Za słabe były w porównaniu do tego "arcydzieła"?

ocenił(a) film na 9
Salmonella

A widzisz jakoś tak się złożyło że nie chciało mi się w ostatnim czasie wystawiać żadnych opinii, nie mam takiego obowiązku. A idąc twoim tokiem myślenia to myślę że Ty tu jesteś po to żeby ludzie nie pisali dobrych opinii o tym filmie.Koniec tematu.

ocenił(a) film na 5
barcikowska_kasia

Jasne, wtedy ci się chciało a potem nie. Niesamowite. Dam sobie głowę uciąć, że weszłaś na filmweb tylko dlatego, że dostałaś powiadomienie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
muti_moses

Pisior to cię zrobił (idiotów też tam szukaj)

Salmonella

Zrób sobie klocka bo nadal gówno przez ciebie przemawia idioto.:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Salmonella

mysle, ze przez 9 miesiecy nie ocenila zadnego filmu przez takich baranow jak Salmonella i to co tu w konsekwencji sie dzieje ;)

ocenił(a) film na 5
jarek_kriukow

Jesteś za głupi żeby zrozumieć wątek przyczynowo-skutkowy.
Hint: data założenia konta jest identyczna z datą oceny jedynego filmu.
Jeżeli nie wyciągasz z tego właściwego wniosku to naprawdę jesteś za głupi do jakiejkolwiek konwersacji.

ocenił(a) film na 4
Salmonella

to ty jestes za glupi, zeby zrozumiec ze pewnie wlasnie tak bylo - zalozyla konto po to, zeby skomentowac i ocenic ten film, tak jej sie spodobal. Ja tez w ten sposob zalozylem konto na tym portalu, geniuszu

ocenił(a) film na 5
jarek_kriukow

Nie, tak nie było. Piszę to ostatni raz bo nie lubię kopać się ze ścianą:
- ja założyłem kiedyś konto, do dziś oceniłem ponad 2 tys. filmów
- ty założyłeś kiedyś konto, oceniłeś prawie 200 filmów
- barcikowska_kasia założyła konto w dniu premiery filmu, oceniła ten jeden jedyny film (oczywiście entuzjastycznie) i zniknęła

Jeżeli nie potrafisz z tego wyciągnąć logicznego wniosku to jest mi autentycznie przykro.

barcikowska_kasia

Nie mam pojęcia skąd tyle zachwytów nad tym paździerzem. Ten film można wrzucić do jednego wora z tymi wszystkimi komedyjkami w stylu "tylko mnie kochaj" czy "listy do M". Jak czytam wpisy o inteligentnych dialogach to mam wrażenie, że Ci którzy wypisują te bzdety nie obcują z dobrym kinem. Role skrojone dla Stuhra, Karolaka i reszty ekipy zagraliby z powodzeniem aktorzy z kółka teatralnego w Sejnach. Max 4/10


ocenił(a) film na 1
mancol68

Ten film nie zasługuje na 4, nie przesadzaj ;)

mediaweb

Hostel dał popapraniec 9 buhahaha

ocenił(a) film na 1
muti_moses

odezwał się znawca z ocenionym jednym... filmem buhahaha

mediaweb

Buhaha i to jeszcze nie chcący ocenilem ty popaprańcu.
Ale ty z tym Hostel to naprawdę zabłysnąles na Filweb gdzie na IMDb ma 4,6 buhahaha
Właśnie oceny na filmweb sa oddawane przez takich wieśniaków jak Ty. :))

ocenił(a) film na 1
muti_moses

Ale ty jesteś głupi. Szkoda słów chłopcze. Idź i dorośnij.

mediaweb

Hłehłehłe jesteś zerem jak Hostel

ocenił(a) film na 1
muti_moses

Naprawdę, myślisz że mnie to rusza? Przecież to o tobie świadczy. Jakbyś był mądrzejszy a nie taki głupi to byś to wiedział.

mediaweb

Wiesniaku jednak cie rusza inaczej bys nie odpisywal.:))
Ło matko takie debile oceniają filmy hłehłehłe
Idź pilnuj lepiej krzyża

ocenił(a) film na 1
muti_moses

ateista ma pilnować krzyża? Masz coś z głową? - to pytanie retoryczne...głupku.

mediaweb

Glupek to cie zrobił hłehłehłe

ocenił(a) film na 1
muti_moses

Nie będę zniżał się do twojego poziomu, bo pokonasz mnie doświadczeniem. Żegnam.

mediaweb

hłehłehłe twoj poziom pokazałeś oceniając Hostel.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones