PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397269}

Pościg we mgle

In the Electric Mist
5,7 4 647
ocen
5,7 10 1 4647
Pościg we mgle
powrót do forum filmu Pościg we mgle

Jedyną właściwą jest ta europejska, trwająca prawie dwie godziny. Producencka trwa niewiele ponad półtorej godziny, na dodatek sceny są poprzestawiane, a nawet ujęcia pozmieniane WTF!!!

Mam dvd wydane u nas, przez KINO ŚWIAT(raczej światek, po tym co odwalili), na pudełku z tyłu, stoi - 112 min, czyli hurra reżyserska... NOPE! Jak się okazuje właściwy runtime filmu na płytce to 1h 38 min, czyli wersja skrócona, pocięta, poprzestawiana, niewłaściwa!

Pytam się więc Was, którzy oglądaliście, jaką wersję widzieliście? Jest dostępna directors cut? a właściwie normal regular cut. Tamta producencka to jakaś kpina wg IMDB

ocenił(a) film na 4
GhostFace

1:38 dzisiaj własnie oglądałem, no i wielce mnie zmartwił czas trwania, ... na reżyserke nie mam juz ochoty, film smętny chociaż nie szablonowy, ..

ocenił(a) film na 4
mieszkoxxx

ja obejrzałem tą o której pisałem, oceny wskazują że wyszło na to samo;)

ocenił(a) film na 4
GhostFace

Faktycznie, mam na opakowaniu od Kino Świat prawie dwie godziny, a film ledwo od 1,5 odrasta. Nie wiem czy wielka różnica, ale film nudnawy, mętny i w ogóle brak jakiegokolwiek napięcia.

ocenił(a) film na 8
jenny777

O nie-nie-nie :) Jest rewelacyjny. Świetna fabuła, rewelacyjne aktorstwo, genialny klimat! :) Więcej takich potrzeba.

ocenił(a) film na 4
Pinokio1983

Zależy czy widziałeś pełną, czy zaledwie 1,5h :) Ja obstaję przy swoim: obejrzałam do końca ale momentami miałam ochotę wyłączyć.

ocenił(a) film na 8
jenny777

Miałem styczność tylko z wersją wydaną u nas przez Kino Świat :)

GhostFace

No jest takie wydanie faktycznie
http://www.amazon.co.uk/Electric-Extended-Version-Edition-Region/dp/B007CZDQFM
Prawdziwy rarytas dostępny tylko na amazonie. Nawet pirata nigdzie nie ma do pobrania na upartego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones