PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 144
oceny
7,5 10 1 169144
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Ja nie rozumiem jak można tak powielać wątki filmów...

UPADLY_WIDZ

Pocahontas 1995, Avatar 2009 no właśnie jak można powielać wątki filmów...

ocenił(a) film na 8
ElTabasco

Nie zwracaj uwagi, ot prowokacja ;)

Natamare

marna prowokacja ^^

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

oj coś nie wyszło jak przykro

ocenił(a) film na 8
sinekmen

Dokładnie, smuteczek.

ocenił(a) film na 9
UPADLY_WIDZ

Czemu karmicie trolla, i to słabego trolla?

UPADLY_WIDZ

Ale ''Pocahontas'' była pierwsza ( 1995 r) , a Avatar był o wiele później. I nie wiem co ma komputerowo zrobiony ''Avatar'' do rysunkowej '' Pocahontas''. Oba filmy są świetne. Ja osobiście wolę ''Pocahontas'' :)

UPADLY_WIDZ

poważnie ? Pocachontas z roku '95 jest kopią Avatara z 2009 ? poza tym nie uważam żeby Avatar był piękny. nie przepadam za sciene fiction, a film w moim osobistym odczuciu jest nudny jak flaki z olejem. z kolei Pocachontas to jedna z najpiękniejszych bajek wytwórni Disney'a. i moja najbardziej ulubiona.

isobel

marna prowokacja, mówi Ci to coś koleżanko? oto jest cel tego typa który założył temat :)

ocenił(a) film na 9
ZeneQr

"film w moim osobistym odczuciu jest nudny jak flaki z olejem. z kolei Pocachontas to jedna z najpiękniejszych bajek wytwórni Disney'a. " Ja tylko zbieram prawdziwe opinnie o avatarze :)

UPADLY_WIDZ

Ok, ale jak pewno zauważyłeś większość bierze to za prowokację! W sumie zdaje się że temat o podobnym tytule już gdzieś widziałem...opinie zbierasz na forach innych filmów? :)

ocenił(a) film na 9
ZeneQr

E tam, nie zawsze liczy sie wiekszosc, mozliwe mam tuzo tematow :)

ZeneQr

nie jestem Twoją koleżanką, to po pierwsze. po drugie, nie wiesz dokładnie jaki cel miał autor tego wątku. nawet jeżeli rzeczywiście jego celem jest prowokacja i wykłócania się z kimś, wyraziłabym tylko swoją opinię i nie dała się wciągnąć w głupią scysję.

ocenił(a) film na 5
UPADLY_WIDZ

Nie karmić trolla! Jeszcze w dodatku jakiegoś zrytego :d

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

O stary. Po przeczytaniu wypowiedzi wystarczyło doczytać twój nick. I wszystko staje się jasne. Pozdro. :)

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Chyba coś ci się popie*oliło w twojej malutkiej główeczce, zryty trollu.

ocenił(a) film na 9
ManiakowyPingwin

Ej a czy ja kogoś obrażam niewychowany psi siuisku ?

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Nie, nie, skądże, koci farfoclu. Nie powiedziałem, że kogoś obrażasz, Einsteinie.

UPADLY_WIDZ

http://joemonster.org/art/13127

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Ja też nie rozumiem jak ty możesz tego nie rozumieć. Są tysiące horrorów w których gdzieś w głuszy grupa młodych ludzi jest atakowana i mordowana przez psychola ale nikt się nie czepia plagiatu. Są tysiące filmów sensacyjnych czy komedii w których są elementy plagiatu i nieformalnych remaków ale niemal nikt się nie czepia. A tu wielkie halo po tym jak Cameron wziął wszystko co uznał za najlepsze z kilkunastu innych produkcji i zrobił mix który zatrząsł światowym box officem o co w końcu chodzi w produkcji za pół miliarda dolarów :)

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Pocahontas jest z 1995 roku, a Avatar z 2009.

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

Lol, nikt nie skumał ironii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones