PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 025
ocen
6,9 10 1 133025
6,2 34
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

ja nie zaliczam się, i to zdecydowanie, ani do jednej, ani do drugiej kategorii - bardzo lubię za to filmy Smarzowskiego, tak więc ten film będzie wyjątkiem :(

Mnie film bardzo znudził, nie zszokował zaś ani trochę. Fizjologia- i problemy z nią po alkoholu -nie są pokazane zbyt "hardcorowo", ale jakoś stają się głównym problemem alkoholików w tym filmie - ma się czasami wrażenie, że gdyby nie to- alkoholizm już by im nie przeszkadzał w życiu.

Ze szczegółów do czepiania- zadziwia picie, przez wszystkich bohaterów-wódeczki tylko ze sklepu ;) (wyjątek likier miętowy ) i możliwości seksualne głównego bohatera- czy to na kacu, czy na odwyku, czy będąc "w ciągu" zawsze coś ;)


Poza tym-oprócz głównej roli, wszyscy świetnie zagrali. (rola Woronowicza trochę jak parodia Kieślowskiego, ale to nie wina aktora)
Nie odradzam obejrzenia- bo uważam, że film może się, mimo wszystko, podobać.

użytkownik usunięty
monica80c

A może to tylko jego wyobraźnia że "zawsze coś"?
nie miałaś takiego wrażenia?:)

ocenił(a) film na 3

No nie miałam :( ta postać jest taka megalomańska i tak pretensjonalnie elokwentna (fraza Pilcha zapewne), ze potraktowałam to dosłownie. Mnie się nie podoba to połączenie: Pilch- Smarzowski i w tym połączeniu widzę problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones