PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163333}

Podróże Guliwera

Gulliver's Travels
7,5 810
ocen
7,5 10 1 810
Podróże Guliwera
powrót do forum filmu Podróże Guliwera

1939 rok ??

ocenił(a) film na 10

Ale checa! Dostałem tę bajkę na Video jak byłem dzieckiem - w latach dziewięćdziesiątych, i do dziś myąlałem, że to jest bajka z tego okresu!

iratus1

Hehe. Ja też ja mam :D. Kiepskiej jakości ale jest :d. Uwielbiam ją. A myślałem ze to od Disneya.

ocenił(a) film na 9
tomole4

to tylko dowodzi, że można zrobić wspaniałą animację bez disneya:D
a jak na ten rok, to animacja jest doskonała:D

ocenił(a) film na 9
iratus1

"Dobrze jest, dobrze jest chociaż leje fest,
ale nie smuć się, bo z chmury tej wkrótce słońce zaraz wyjrzy blask,
Dobrze jest, leki odrzuć precz, to księżyca blask przed sobą masz (...)". Potwierdzam a pamiętacie jaka jest druga bajka z tej serii?

ocenił(a) film na 10
iratus1

Ma ktos ta super bajke na CD lub kasecie na oddanie ?

ocenił(a) film na 9
iratus1

Chętnie kupię tę bajkę. Była bardzo fajna.

underground73

Tutaj można ją ściągnąć legalnie i za darmo ponieważ jest na licencji Public Domain http://legalnefilmy.blogspot.com/2012/02/podroze-guliwera-gullivers-travels-1939 .html

Macotty

Przykładowo Pan scenarzysta Edmond Seward zmarł w 1954 więc NIELEGALNIE.

ocenił(a) film na 6
Kaerlic

Z amerykańskich serwerów można pobierać jak najbardziej legalnie - film jest w tamtejszej domenie publicznej co najmniej od roku 1974. I bez znaczenia jest, kiedy który z twórców zmarł.

iratus1

myślałam tak samo :) najlepsza wersja!

iratus1

Też oglądałem tę bajkę gdzieś w połowie lat 90. i myślałem, że powstała niewiele wcześniej, a tu takie zaskoczenie. To jedna z najlepszych filmowych adaptacji tej opowieści.

iratus1

Też oglądałem tę bajkę gdzieś w połowie lat 90. i myślałem, że powstała niewiele wcześniej, a tu takie zaskoczenie. To jedna z najlepszych filmowych adaptacji tej opowieści. Jeden z filmów mojego dzieciństwa.

ocenił(a) film na 8
iratus1

Faktycznie. Robi wrażenie.

iratus1

To widać że animacja nie jest z lat 90, ponieważ animacje z lat 30 była bardziej piękniejsze
(Zauważyłem że większość filmów z lat 90 ma nijaką animacja, a przynajmniej nie tak szczegółową jak np: ma ten film)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones