PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163333}

Podróże Guliwera

Gulliver's Travels
7,5 810
ocen
7,5 10 1 810
Podróże Guliwera
powrót do forum filmu Podróże Guliwera

Po latach

ocenił(a) film na 10

Miałam tę bajkę na VHS jak byłam jeszcze mała i owszem, lubiłam ją ale Królewna Śnieżka czy kopciuszek były fajniejsze. Dzisiaj, po tych ponad 15 latach obejrzałam ją znowu i nie mogę się powstrzymać od zachwytu. Popłakałam się oglądając ten film, co rzadko mi się zdarza w przypadku bajek :) jest piękna, zabawna, miejscami śmieszna i wzruszającą :) nie rozumiałam o czym śpiewa Gulliver siedząc nad morzem a dziś po prostu się wzruszyłam :) jeśli ktoś ma ten film z polskim tłumaczeniem (możliwe że uda mi się przebrnąć nawet przez dubbing) to proszę o kontakt misia71@wp.pl Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna :)

misia71

Właśnie mam pytanie odnośnie tej piosenki Guliwera...
Czy wiesz może kto ją wykonuje i jaki jest jej tytuł??

ocenił(a) film na 10
RonaldoRM9

http://www.youtube.com/watch?v=_Kk2EaZWWbo

tu jest link do piosenki. Tytuł "Sailor man" ale nie wiem kto wykonuje tę piosenkę :) chociaż wydaje mi się, że jest to kobieta, bo kiedyś przyglądałam się bliżej tej sprawie :P

misia71

Film niestety nie ma dubbingu (ale na CDA są dwa lektory) i tak szczerze (według mnie) ani Śnieżka ani Kopciuszek nie jest lepszy od tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones