PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470812}

Podryw na głupka

The Jerk Theory
6,3 17 724
oceny
6,3 10 1 17724
Podryw na głupka
powrót do forum filmu Podryw na głupka

Nie !

ocenił(a) film na 3

Film do bani zasługuje może na 4 ?. Aktorzy beznadziejni główny bohater grający cwaniaka po tym jak rzuciła go laska i nadęta laska za którą się uganiał do samego końca. Nie była jakaś wyjątkowa on zresztą też nie fabuła jak zwykle oklepana denna nierealna i badziewna . romansidło dla 13-latek i mniej. Nie polecam chyba że się komuś zajebiście nudzi , albo lubi lalusiowatych chłopczyków i nadęte nie wyróżniające się niczym panny

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

Ty też się raczej niczym nie wyróżniasz, no może brakiem interpunkcji i płytkim myśleniem ;)

ocenił(a) film na 3
angeli91

O patrzcie studiujesz tak mało znaczący kierunek jak humanistyka ? Kochana jak chcesz wytykać ludziom interpunkcję to zatrudnij się jako nauczyciel w podstawówce może cię przyjmą .To nie jest forum "nasza interpunkcja" tylko filmweb ślepa jesteś ?! :D . Co ja mam tutaj do tego filmu że napisałaś że niczym się nie wyróżniam ? No Ty się z pewnością wyróżniasz właśnie płytkim myśleniem i tym że oglądasz tak płytkie i durne filmy :D Podejrzewam że siedzisz w pokoiku bez okien i oglądasz właśnie takie naciągane filmy jak ten . Chyba w ogóle źle trafiłaś dziecinko bo tutaj się komentuje filmy a nie użytkowników także zawijaj się stąd marna istoto :D

Aiva1993

"To nie jest forum "nasza interpunkcja" tylko filmweb ślepa jesteś ?"

Tak jak idąc do ludzi staram się nie śmierdzieć i czysto wyglądać, tak samo na forum publicznym staram się przestrzegać zasad pisowni. Ale oczywiście każdy ma swoje podejście. Dodam jednak, że czasami kilka przecinków ułatwia, przyśpiesza czytanie i dokładne zrozumienie wypowiedzi.
I na koniec będę złośliwy. Jak i idziesz do sklepu to też nie ważne ile płacisz, ile Ci sprzedawca naliczył, bo przecież to nie szkoła i lekcje matematyki.

ocenił(a) film na 3
kura999

eee? Prosił Cię ktoś o zdanie ? Chyba nie idź stąd dyskusja na temat tego filmu została dawno skończona

Aiva1993

Jakoś tak przypadkiem trafiłem.

Chyba nie. Idź stąd. Dyskusja na temat tego filmu została dawno skończona. - ja bym to tak napisał, ale...

Poza tym to jeszcze wolny kraj i mam prawo się wypowiadać. A że jak widzę prawda boli... Ma boleć.

Pójdę sobie jak będę miał takie widzimisię.

Mimo to...

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
kura999

Polecam dobrego psychiatrę o ile ktoś będzie chciał z Tobą współpracować to jest forum na temat filmu DEKLU , a nie piszesz tutaj jakieś chore rzeczy

Aiva1993

Takiego krzesła to już dawno nie czytałem.

ocenił(a) film na 3
kura999

Brak komentarza na Ciebie

ocenił(a) film na 7
kura999

Po co się wdałeś w dyskusję z idiotką, do tego chamską?

ocenił(a) film na 3
kura999

Poza tym pisze jak chce , a jeśli masz jakiś uraz psychiczny z tego powodu to Twój problem . Idź nauczać dzieci pajacu

ocenił(a) film na 3
angeli91

O nie teraz właśnie spojrzałam że masz ten film na 10 wieczny student na 10 ohhahaha. (Cudowny gust filmowy) :D To pewnie nie zrozumiesz co ja do Ciebie dziecko napisałam . hahaha

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Zgadzam się i interpunkcja nie ma tu nic do rzeczy. Co z tego, że ktoś będzie poprawnie posługiwał się polszczyzną jak ryją mu banie takie bajeczki ;p

ocenił(a) film na 3
Want_be_like_Rocky

No niestety ludzie u góry nie rozumieją tego,że oceniamy tutaj film,a nie gramatykę lub interpunkcję. Młoty jak ich mało może to ludzie niespełnieni w nauczaniu dzieci języka polskiego. Dramat

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Wiem... ale szkoda nerwów. Z ciekawości zajrzałem na Twój profil i z pozycji "Chce zobaczyć" polecam Ci film "Skazani na Shawshank" ;) A jeżeli lubisz Will Smitha to także "W pogoni za szczęściem"

ocenił(a) film na 3
Want_be_like_Rocky

"Skazani na Shawshank" Ostatnio się właśnie zastanawiałam nad tym filmem żeby go obejrzeć :D

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Naprawdę warto ;)

ocenił(a) film na 6
Aiva1993

Podzielam Twoje zdanie w 100%. Tego typu historyjki kręcą może jakieś małolaty, które nie poznały jeszcze prawdziwego życia. Jestem ciekaw czy takie podejście podziałałoby w prawdziwym życiu, bo jakoś wątpię. Jak dla mnie ten film nic nie wnosi...
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/06/podryw-na-gupka-jerk-theory.html

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Stary komentarz, ale interpunkcja faktycznie razi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones