PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699976}

6,0 10 1 15774
3,6 5
ocen krytyków
Point Break na fali
Oryginalne "Na fali" było niby zwykłą historyjką o pogoni "policjanta" za "złodziejem". Ale film wynosiła... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Point Break – na fali" jest luźnym remakiem i rozwinięciem pomysłów z pierwowzoru (...). Jak można się było spodziewać, tytuł z 2015 r. przebija oryginał pod względem efektowności i dynamiki; jednak to co film zyskał w warstwie wizualnej, stracił w kwestii fabularnej (...). Koniec końców, recenzowana pozycja nie powinna rozczarować oddanych fanów sportów wyczynowych i kina sensacyjnego w najczystszej postaci, wierni wielbiciele obrazu Kathryn Bigelow mogą jednak odpuścić sobie seans z dziełem Core'a. więcej
"Point Break – na fali" to remake filmu sensacyjnego "Na fali" (oryginalnie: "Point Break"). Tytuł, na który zdecydował się polski dystrybutor – podwójny – ironicznie wskazuje, na co powinien liczyć widz: będzie jak śpiewa Daft Punk: harder better faster stronger. Tylko czy faktycznie więcej znaczy lepiej? więcej
Film Ericsona Core'a to nic innego jak niezobowiązujące kino sensacyjne zapewniające relaks po całym dniu męczącej pracy. I z takiej też perspektywy oceniam tę produkcję - to całkiem niezłe kino rozrywkowe, o którym jednak dość szybko zapomnicie. więcej
W "Point Break - na fali" zabrakło dosłownie wszystkiego: dobrej historii, bohaterów i przede wszystkim samej akcji, którą scenariusz powinien być gęsto wypełniony. To kino niskich lotów, którego twórcom wydaje się, że kilka udanych scen jest w stanie sprzedać cały film. Otóż nie, nie jest. I raczej nigdy nie będzie. więcej