PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1031}

Prawo Bronxu

A Bronx Tale
7,9 73 347
ocen
7,9 10 1 73347
6,6 11
ocen krytyków
Prawo Bronxu
powrót do forum filmu Prawo Bronxu

Taki gangsterski film familijny raczej , nie czegos takiego sie potym filmie spodziewalem ( szczegolnie po ogladnieciu chlopcow z ferajny) ,wielki zawod dla mnie
6 to max dla tego filmu

ocenił(a) film na 9

Hmm. Ja również oczekiwałem od tego filmu prawdziwego kina gangsterskiego , ale mimo to nie rozczarował mnie lecz zaskoczył w innym aspekcie . Bardzo przyjemnie sie go oglądało , ten klimat lat 60 , wspaniały soundtrack no i ciekawe dialogi . Szkoda że De Niro miał rolę w której nie mógł się zbytnio wykazać , jednak ta jego naturalność i swoboda sprawiają że chce się go oglądać nawet w takich rolach . Ja miałem dać 7 , ale oceniłem na 8 - bo nie wiedząc czemu wywarł na mnie miłe wrażenie które pozostało po zakończeniu seansu .
Nie chce się czepiać ale 3/10 dane przez Ciebie tej produkcji to chyba nieporozumienie . Wiem że to kino mogło nie spełnić twoich oczekiwań jako kino gangsterskie , ale spoglądając na tą produkcje pod innym względem nie zasługuje na tak słaba ocenę.. Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 6

Mimo, że kino gangsterskie należy do moich ulubionych. To Prawo Bronxu nie zrobiło na mnie wrażenia, przede wszystkim z powodu mocno egzaltowanego i nienaturalnego scenariusza. Szczególnie rozczarowuje sam koniec filmu. Mimo wszystko warto obejrzeć ze względu na fajny klimat ( muzyka, zdjęcia )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones