PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8866}
7,4 163 386
ocen
7,4 10 1 163386
7,3 28
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Predator nadchodzi !

użytkownik usunięty

Dziś punkt 20:00 :)
Czy ktoś wybiera się dzisiaj na starcie z łowcą prosto z kosmosu u boku Majora "Dutch'a" ? :D

ocenił(a) film na 7

Taaaak ! Odpalamy jointy i welcome in the jungle :)

ocenił(a) film na 6

ja oglądam xd ostatni raz oglądałem go z 10 lat temu także warto jeszcze raz go zobaczyć.
A poza tym to zaje**ste oglądanie, odpalam ledwo film a tu już 100 reklam XD

ocenił(a) film na 8

TV4 to ma chyba płacone za tego Predatora O_o.
W tym roku to już chyba z 5 razy leciało co najmniej :O.

ocenił(a) film na 8

dobrze mówisz newfolder, przecież ten film był kilka dni temu, miesiąc temu, może ze dwa miechy temu, i tak by można wyliczać, ale żeby drugą część dali to nie ma opcji, a chętnie bym obejrzał w tv... jak myślicie czemu 2 część jest tak rzadko emitowana a 1 co tydzień? ciekawe kto układa program.

użytkownik usunięty
luki0123_2

Jak to kto układa program ? Nie może być innej opcji to musi być... Major Dutch !! :D
Widocznie takie filmy po prostu nigdy się nie nudzą i przyciągają wielu widzów przed telewizory :) Coś mi mówi, że w najbliższym czasie będzie i druga część. Cierpliwości ;)

ocenił(a) film na 8

A no tak pewnie że Dutch tylko że też mu się chce tak zapierniczać po tej dżungli co tydzień ;-)
Jasne że się nie nudzą, i tydzień temu oglądałem i teraz też.
No teraz jak ktoś przeczyta forum to go olśni i dadzą "dwójkę".
A z terminatorami znowu na odwrót częściej 2 część niż 1 puszczają.

ocenił(a) film na 6
luki0123_2

Fajnie jakby puścili Predators. Albo jakieś zapomniane SF z lat 80 z klimatem alienów :D

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Predators to na tej wyspie tak ? Co z nieba na początku filmu spadają . To to było w Telewizji bo na Canal + oglądałem z 20 razy

ocenił(a) film na 6
Dawidos2914

Chhodzi mi o Predators z 2010 z Danym Trejo itd ;p

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

No to to . Spadają z nieba na wyspę predatorów i rozpoczyna się zabawa . Nie wszystko pamiętam bo oglądałem to tylko raz i to jeszcze późno w nocy i nawet chyba nie do końca bo usnąłem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones