PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156}

Przejrzeć Harry'ego

Deconstructing Harry
7,4 13 063
oceny
7,4 10 1 13063
7,4 18
ocen krytyków
Przejrzeć Harry'ego
powrót do forum filmu Przejrzeć Harry'ego

Po polsku lub w oryginale- jak wolicie :)

- "you're out of focus....you're soft....you are all blurry....Daddy is out of focus....."
- Doris: You have no values. With you its all nihilism, cynicism, sarcasm, and orgasm."
- Harry Block: Hey, in France I could run for office with that slogan, and win! "

sevasevol

Harry do swojej siostry:
"Religie to ekskluzywne kluby. Utrwalają pojęcie inności, żeby było wiadomo, kogo nienawidzić"

ocenił(a) film na 8
sevasevol

1. Harry do czarnoskórej prostytutki: "Wiesz co to czarna dziura?" Ona: "Tak, zarabiam nią na życie".

2. Harry do znajomego w poczekalni u lekarza: "Moja matka umarła przy porodzie. Ojciec nigdy mi tego nie wybaczył. Zabawne, nie zdążyłem mu tego wybaczyć przed jego śmiercią"

ocenił(a) film na 8
sevasevol

- Harry, twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm. - Tak, z tym hasłem mógłbym wygrać wybory we Francji

ocenił(a) film na 8
gregcoma

"Moja szkoła chce mnie odznaczyc, a ja przybywam na uroczystosc z trupem i dziwką!":D

sevasevol

lepsza nazwa na pms: "przedmenstrualne stapianie rdzenia jądrowego" ;pp

ocenił(a) film na 8
sevasevol

Between air conditioning and the pope, I'll take air conditioning.

ocenił(a) film na 8
sevasevol

The most beautiful words in English language are not "I love you", but "it's benign".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones