PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481059}

Przeklęta liga

The Damned United
7,2 8 644
oceny
7,2 10 1 8644
7,0 7
ocen krytyków
Przeklęta liga
powrót do forum filmu Przeklęta liga

oczywiście tematyka tylko dla fanów piłkarskich

ocenił(a) film na 7
frytekmaster

eeee nie tylko:)* swietnie dobrane glowne postacie Briana i Petera, polecam:)

ocenił(a) film na 8
frytekmaster

Zupełnie nie. Piłki nie cierpię i siłą byś mnie nie zmusił do oglądania jakiegokolwiek meczu. Ten film jest o człowieku, charakterze, dumie i niezdrowych ambicjach, jedynie osadzonym w światku piłkarskim. Możliwe że gdyby nie był na faktach, podobał by mi się mniej, możliwe że nigdy nie zdecydowałbym się go obejrzeć, fakt faktem dobre historie na prawdziwych wydarzeniach mają to coś. Film jest zdecydowanie warty obejrzenia.

Jeśli się zastanawiasz jakim cudem oglądałem ten film skoro nie lubię piłki; widziałem kiedyś część jednym okiem u znajomych i mnie zaciekawił, więc postanowiłem go obejrzeć w pełnej krasie.

ocenił(a) film na 8
Sabot

Zgadzam się. Świat futbolu stanowi tło. Uniwersalny film o lojalności, ambicji i przyjaźni

ocenił(a) film na 9
frytekmaster

Właśnie frytekmaster ma rację ten film jest dla fanów futbolu w szczególności . Ej spytam się was czy znacie takie kluby jak Leeds United , Juve to każdy zna i czy znacie Clougha i Reviego ? Fan piłki nożnej napewno lepiej skuma ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones