PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 140
ocen
8,0 10 1 258140
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

Oglądałam ten film już w niejednej wersji i stwierdzam, że dobre tłumaczenie (dla tych z nas, którzy nie mówią na tyle biegle po angielsku lub nie lubią napisów) to 90% sukcesu. Świetne dialogi, niestety w tłumaczeniach na dvd czy blueray zostały mocno ugrzecznione co odbiera filmowi CAŁY urok. Na VHS jest trochę lepiej ale i tak daleko do orginalnego „lingwistycznego humoru”. Ostatnio jednak trafiłam na „Snatch” na kanale Zone Europa i byłam mile zaskoczona. FANTASTYCZNE tłumaczenie pana Jerzego Bołdaka jak dowiedziałam się u źródeł. Polecam wszystkim, nawet tym, którzy świetnie radzą sobie bez tłumacza bo myślę, że nie będą zawiedzeni :) Tłumaczenie zostało zlecone przez wspomnianą stację więc tą wersję można obejrzeć tylko na ich antenie… ale zawsze można nagrać :))) Ja niestety nie mam takiej możliwości :(
Polecam gorąco Wszystkim, oto terminy najbliższych emisji:

2010-11-16 godz. 22:20
2010-12-15 godz. 23:15
2011-01-26 godz. 00:10

leeloo69

Dzięki. Jeszcze jakbyś mogła przesłać mi telewizor...

anyerpenno

Tutaj musisz wykazać się własną inwencją i poszukać. Ile można mieć kanałów? 400, 500, 600? Pikuś :)

ocenił(a) film na 10
leeloo69

No w końcu ktoś kto się zna może czytałeś komentarze (forum) też już prowadziłem ten wątek ale oczywiście większość jest ciemna cały film traci urok gdy dialogi jak to nazwałeś są ugrzecznione niestety nigdzie nie mogę znaleźć na necie tej wersji ścigałem bez kłamania około 30 razy i zawsze to samo czyli daremny lektor jeśli miał byś gdzieś dostęp będę bardzo bardzo szczęśliwy o podesłanie linków.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
leeloo69

masz możliwość jakoś tego nagrani albo cuś bo jusz szukam od roku tej wersji dzień w dzień bardzo mi zależy

jotubyl

ale żeś się napalił na tą wersję

ocenił(a) film na 9
jotubyl

na pebie są tylko trzeba szukać :P

ocenił(a) film na 10
Makusiek

Chyba twojej matki w krzokach ! człowieku znam sie na tym i wiem co mówię ściąłem z 20 wersji każda jest DVD albo HBO potrzebna jest VHS ale już ja mam...wiec łaskawie poczytaj inne tematy a potem się wypowiadaj jeśli już musisz.

jotubyl

Niestety, jak pisałam wyżej, nie mam możliwości nagrania filmu z tv ale może znajdziesz wśród znajomych kogoś kto to dla Ciebie zrobi? Ja próbuję ;) Są jeszcze 2 emisje (jedna chyba dziś). I znów jak wyżej - nie można tego tłumaczenia znalezć nigdzie w sieci, tylko na Zone Europa. Chyba, że ktoś w międzyczasie nagrał z tv i udostępnił...
P.S. Zwracasz się do mnie w rodzaju męskim, pozwolę sobie zwrócić uwagę, że jestem rodzaju żeńskiego ;)

ocenił(a) film na 10
leeloo69

Ja mam go z napisami, ktore nie kalecza tego filmu.

ocenił(a) film na 10
leeloo69

Ja dzisiaj obejrzałem przekręt już 4 raz. Tym razem na comedy central family. I muszę powiedzieć ,że tak złego tłumaczenia nigdy jeszcze nie słyszałem. Jeśli oglądać to tylko wersję z VHS bez cenzury na cda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones