PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673588}

40 dni i nocy

40 Days and Nights
2,6 509
ocen
2,6 10 1 509
40 dni i nocy
powrót do forum filmu 40 dni i nocy

Na pulsie wszystko jest możliwie. Zapraszam na emisje tego filmu dziś (05.11.2013) o 20:00 na Pulsie

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

tłumaczenie jak zwykle do kitu. czyżby byli głupi nastolatkowie czyli obowiązkowy element filmu

O jej zalało ich na pustyni. efekty są godne. fale takie że aż kamera się trzęsie

Katharsisss

Czy to jest wątek w ramach fanklubu kina klasy Z? Po wcześniejszych wpisach na forum mam wątpliwości czy to nie zwykłe kino klasy B.

ocenił(a) film na 1
Antoninus

a może i klasy B, ale jak przychodzi co do czego to komentujemy pod naszym logo :) a oceniac zawsze mozna wyzej nie pod Z-tkę :)

ocenił(a) film na 2
Antoninus

oj tam pojęcia nie mam ale zwykle we wtorek oglądamy "katastrofiaka" na pulsie mam nadzieje że będzie bardziej absurdalny niż nudne jak dwa poprzednie filmy

Katharsisss

Sądząc po zamianie pustyni w morze, absurdów nie zabraknie. Hurra!

Antoninus

Tak to nasz tylko ja nie mogłem założyć bom w drodze do domu.

Katharsisss

i oni tacy piekni wszyscy :D

Katharsisss

Pustynia zamieniła się w morze . Hmmm... zapowiada się kolejny hit :)

Leeloo_la

A na arce nie ma jeszcze chłodziarek. Toż to skandal...

Leeloo_la

Mają pić ciepłe piwo w czasie rejsu.? To jest skandal ;)

Antoninus

Twój argument jest dobry. Brak chłodziarek to jednak faktycznie skandal :P Bez nich na arkę nie wsiadam.

Katharsisss

Bądźcie mymi oczami, przyjaciele! Mówcie co się wydarza! :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dzieją się barwy gówna u mnie, jak to we wtorek

Valdoraptor23

Pada deszcz. Tak dużo deszczu, że aż pociąg skrzypi.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

reklama. ps, pozwól, zeprzekaze klawiature juci, chce cos koniecznie npisać

Valdoraptor23

Mają sprowadzić jakieś ćmy, żeby odbudowały ekosystem xd

pringles

To powszechnie znana procedura xD

Valdoraptor23

reklamy. Aktualnie Rex'a

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

JUDYTKA
MAMA
TATA
MADZIA

hapibo

Pozdrawiamy małą Hapibównę :D

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

DZIEKUJE :) nie moze zasnac, twierdzi, ze brzuch ja boli... a ja leze na kanapie w duzym pkoju bo reci mi sie w głowie... nie wiem czy przeytrwam ten film...

hapibo

Nie przetrwać filmu Przetrwać 40 dni to niezły paradoks xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

hahahha

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

masakra... trzymam sie resztkami sil,,,, zaeaz Adi ma byc w domu.... dopiero w takich sytuacjach zdaje sobie sprawe, co by sie stało z moimi dziecmi gdybym tak zemndlała... musze jucie nauczyc zadzwonic z tekefonu... no serio....

ocenił(a) film na 2
hapibo

Nie przejmuj się nic strasznego by im się nie stało tylko by się przestraszyły poszły by do sąsiadów czy coś

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

drzwi pozamykane, zadna nie dostanie do łuczników, poza tym same nie wyjdą z domu, do sąsiadów trzeba przejsc na druga st drogi... jeny! mam czarne wizje!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Omdlenie zwykle nie trwa długo (5min naprzykład) Adrian zawsze przyjdzie nic by sie im nie stało jakby posiedziały w domu same

hapibo

xD
A ja myślałam, ze Ty masz synów ;p

ocenił(a) film na 1
pringles

no cos Ty :) 2 dziewuszki :) o syna sie staramy :)

hapibo

Aaa, no to powodzenia ;)

ocenił(a) film na 1
pringles

dziękuje, o film leci :)
jedzie pociag z próbkami dna, ktos po niego jedzie, leci znaczy sie :) a nie pociag utknal i leca do niego po te próbki.

ocenił(a) film na 1
hapibo

śmigłowiec startuje. jeden pan z białym fartuchu gdzies dzwoni, do pensylwani, do żony, kaze jej jechac do sam luis :) natychmiast ma jechac. zdradza jej, ze churAGANY NIE SĄ NORMALNEI CYTUJĘ "TO SYTUACJA BIBLIJNA" BUHAHAHAHAHAHA

hapibo

Wieje halny :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

A co nie było napisane o braku chłodziarek i wybijaniu okien przez odcięte piłą gałęzie?

hapibo

hahhahahhahaha:-) nie oglądałam filmu, bo nie zdążyłam - ale genialnie się Was czyta!!!!!

Valdoraptor23

Zawiązuje się drużyna ćmy. Trzeba ruszyć po ćmy do Mordo... ach, to chyba nie ten film.

Katharsisss

Dobry wieczór coś przegapiłem ? A tak w ogolę leci na Polsacie film z sigalem kręcony też w Polsce " Cudzoziemiec" tyle polski WOW WARSZAWA WOW

ocenił(a) film na 1
FranzHalski

pociag dalej stoi, helikopter leci do niego, pada deszcz i snieg i nie wiadomo co jeszcze bo jakos dziwnie to wyglada

ocenił(a) film na 1
hapibo

żona pana co dzwonił i jej przyjaciele płyna łodzią bo nie mogli drogami, nagle zalewa ich wielgachna fala, znaczy goni ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
hapibo

cyklon ma oceanie, zalewa miasta, góry itd

ocenił(a) film na 2
hapibo

Czy nawet ten deszcz musi być sztuczny??

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

no, wnerwiające to jest! :)

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

Valdziu czytasz te wypociny? :))))))))))))

ocenił(a) film na 1
hapibo

Tworzy sie tornado, panie z dotarły do pociagu teraz maja z niego uciekac, zaraz ich dopadnie ..........o Bony!!!1 stoja i zastanawiaja sie czy potrafia skoczyc 2 cm do samolotu. skoczyły lecą. dno!!!!

ocenił(a) film na 1
hapibo

"arka jest piekna" mowia , 50 tys ludzi zabiera. opisuja jak działaja turbiny....

ocenił(a) film na 2
hapibo

Całkiem zabawne „wypociny”. Co ta pani zgubiła coś na arke?

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

jakieś osy czy cos!

ocenił(a) film na 1
hapibo

naprawiaja cos, z czego teraz zaczelo sie dymic.
pan twierdzi, ze nie da rady naprawic, to jest balans konetyczny ????!!!!

ocenił(a) film na 1
hapibo

panie leca
-i co bedzie?
-bedziemy zyc, ale nie przetrwamy

próbki ciem tam mają w tym słoiczku.

rozwaliło kolejna wioske baze czy cokolwiek to bylo

ocenił(a) film na 2
hapibo

Balast kinetyczny tajemna technologia stosowana w boiach (????) sprowadzana z „Ilinoji”

Bez ciem ludzie wyginą!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones