PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8984}

Pula śmierci

The Dead Pool
7,2 15 814
ocen
7,2 10 1 15814
5,7 3
oceny krytyków
Pula śmierci
powrót do forum filmu Pula śmierci

6/10

ocenił(a) film na 6

Film jest dużo gorszy od Nagłego Zderzenia, ale nieco lepszy od Egzekutora. Scenariusz jest niestety średni. Te zabójstwa nie powalają tak jak w poprzednich częściach. Przeciwnik jest też słaby. Całość wygląda tak: ktoś tam chce zabić Brudnego Harry'ego, ale ten się tym nie przejmuje, bo przecież ma wyje bane na wszystko, i i tak mu zapłacą, więc prowadzi normalne życie i śledztwo, a jak znajdują podejrzanego to on wkracza do akcji. Moim zdaniem powinna w tym filmie być sprawa przełomowa dla Harry'ego z intrygami, nagłymi zwrotami akcji. Ale tu niestety tego nie ma. Dobre rzeczy to aktorzy, muzyka i parę dobrych scen. 6/10

ocenił(a) film na 7
Hubert7671

Mi się ta część bardziej podoba od "Nagłego zderzenia", jak na razie widziałem tylko 3 części. Moim zdaniem w "Nagłym zderzeniu" przez pół filmu nic się nie dzieje, jest to takie jakieś mdłe, akcja dopiero rozkręca się po przeszło połowie filmu, co jednak w całości nie rekompensuje słabego początku.

ocenił(a) film na 6
van_der

Moim zdaniem ta część jest najbardziej wtórna. Brakuje tu powiewu świeżości, w Nagłym Zderzeniu przedstawiono wszystko w nowym stylu lat 80 - ta muzyka, nocne sceny. Pula Śmierci to nie jest zły film, ale przydałoby się ,,coś'' jeszcze.
Jeśli lubisz kryminały, to polecam Ci filmy: Lina, 48 godzin, Władza Absolutna, Rok Smoka, Przystojniak

ocenił(a) film na 7
Hubert7671

W jakiej wersji tą oglądałeś? Ja mam to na kasecie w wersji TVP z lat 80/90 z Gudowskim (o ile pamiętam) z ostrym tłumaczeniem. Ale nieco zniszczone to nagranie. O ile pamiętam to nawet przyjemnie się oglądało to i dość wysoko oceniłem, ale już trochę mało pamiętam ten film.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Na TVN7

ocenił(a) film na 7
Hubert7671

Aha. No dawniej TVN często dawał wszystkie części, podobnie TNT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones