PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 673 782
oceny
8,3 10 1 673782
9,2 56
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Soundtrack !!!

ocenił(a) film na 8

Film niemal kompletny. Zdjęcia, obsada, gra aktorska, niezapomniane sceny i dialogi, scenariusz -mistrzostwo, reżyseria też. To był naprawdę przełomowy film w historii kina. No i co najważniejsze, dla mnie przynajmniej. Kaseta ze ścieżką dźwiękową ;) Piosenki były niemal bajecznie dobrane. Starsi pewnie pamiętają ten długi dźwięk kiedy kończyło się nagranie na danej stronie. Gdy się kończył, znaczyło, że już można zmienić stronę wtedy można było mieć pewność, że będzie się słuchało całości.

SanchoMovie

'Niemal kompletny' czyli jednak czegoś Ci zabrakło ;) można wiedzieć czego?

ocenił(a) film na 8
jankesx

Moze wyda Ci sie to niedorzeczne albo banalne, ale zabrakło mi troche w tym wszystkim jakiegoś przesłania, głębszego sensu. Wiem, ze to Tarantino i tutaj wszystko bywa postawione na głowie, więc może nie powinienem oczekiwać, ze będzie przemycał kiedykolwiek w filmach jakies prawdy i morały. Trzeba tez podkreslić, ze jest to jednak kino zdecydowanie "rozrywkowe". No chyba, że za przesłanie uznamy pojawiajace sie w Pulp Fiction motywy biblijne ;)

SanchoMovie

Wręcz przeciwnie, to zdecydowanie na plus, że w filmie szukasz głębszego sensu. Ja ten film traktuję przede wszystkim jako kino rozrywkowe i tę rolę spełnia w 100%. A tak na marginesie jeszcze dodam, że niektórzy snują teorię jakoby "Pulp Fiction" był o odkupieniu, ale interpretować każdy może jak chce ;)

ocenił(a) film na 8
jankesx

Dla mnie Lance w tym szlafroku do złudzenia przypomina zbawiciela ;) Taką rolę też spełnił poniekąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones