PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187480}
7,5 7 776
ocen
7,5 10 1 7776
8,2 8
ocen krytyków
Pusher III Jestem aniołem śmierci
powrót do forum filmu Pusher III - Jestem aniołem śmierci

Refn to geniusz.

użytkownik usunięty

Trylogia Pushera to prawdziwe mistrzostwo, zakończenie każdej części to majstersztyk, klimat
wylewający się z ekranu, ciary mnie przechodzą jak sobie przypomnę Franka który wpieprzył się z
tą całą akcję z Milo, Tonnyego który wieje ze swoim dzieckiem po tym co zrobił czy w końcu
samego Milo, stojącego z fajką nad basenem, po nocy jakiej nikt by nie chciał przeżyć. Aktorzy
zagrali tak przekonująco że miałem wrażenie że oni wszyscy naprawdę mają tak przerąbane.
Ćwiartowanie tego polaka w trzeciej części, ćpanie przez Milo kiedy obiecał sobie przestać, Tonny
który chciał się wykazać a spieprzył wszystko... No cudo, 10/10 za każdą część, jestem
zachwycony.

Zgadzam się.

Nic dodać, nic ująć.

;)

ocenił(a) film na 10

3 genialna jak opisałeś, 1 część też. Ale w 2 czegoś zabrakło

ocenił(a) film na 10

Prawda. Szkoda że trylogia nie wyszła oficjalnie w PL i jedyna opcja to ang napisy.

skisle_ziemniaki

Jak to ? Przecież w sieci są wszystkie trzy części z lektorem.

ocenił(a) film na 8
Talby

A ja dodam, że właśnie obejrzałem wszystkie 3 części z polskimi napisami :)

ocenił(a) film na 10
zibi_72

No super ale ja mówię o oficjalnym wydaniu DVD, nie cygańskich kopiach z zatoki korsarzy.

Również zgadzam się z tym, że trylogia Pushera to majstersztyk. Choć trójka najbardziej drastyczna.

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones