PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97015}

Pustelnia Parmeńska

La Chartreuse de Parme
6,9 114
ocen
6,9 10 1 114
Pustelnia Parmeńska
powrót do forum filmu Pustelnia Parmeńska

Witam, szukam tego filmu na płycie, najchętniej do kupna, orientuje się ktoś, gdzie mogłabym go dostać? empiki odpadają, nie ma. Może ktoś z Was ma ten film nagrany?

ocenił(a) film na 9
aveugle

Mam ten film nagrany na dvd, jak również jeszcze inne filmy z Gerardem Philipem, którego w młodości uwielbiałam. Napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl
pozdrawiam - emerytka.

ocenił(a) film na 9
aveugle

Piszę jeszcze raz, żeby wyjaśnić, że wersja, którą posiadam jest dość kiepska w sensie technicznym! To stary film, nie było go na DVD i zachowały się jedynie przegrania z dawnych kaset wideo. Ale ja się i tak cieszę, że mam filmy z Gerardem Philipem! Za młodu uwielbiałam go! Szkoda, że nasza telewizja nie powtarza jego filmów. Pozdrawiam - Irena, emerytka.

ocenił(a) film na 8
aveugle

Napisy polskie są już dostępne.
Podjąłem pewną prywatną inicjatywę, o której wspomniałem na stronie filmwebu, dotyczącej Gerarda Philipe.
Dodam, że jestem w posiadaniu kopii dvd, zarówno tego jak i innych filmów z Gerardem, do których, w miarę posiadanego czasu, staram się stworzyć literki.
Żal bowiem, ze to stare kino popada w zapomnienie, ale jednocześnie radość, że wciąż znajdują się osoby, które chcą te filmy poznać. Dla nich właśnie (choć to może zabrzmi zbyt patetycznie) dedykuję swoją robótkę.

ocenił(a) film na 9
mario_n66

Witaj! Mam ten film z polskim lektorem. Niestety, jakość filmu nie jest najlepsza, bo to przegranie z dawnej kaset wideo. Mam także inne filmy Gerarda Philipe. Bardzo się cieszę, że są tacy jak Ty, którzy doceniają uroki i zalety starego kina. Pozdrawiam.

aveugle

Jest na CDA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones