PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132545}

R-Point

Arpointeu
6,1 3 846
ocen
6,1 10 1 3846
R Point
powrót do forum filmu R-Point

bez odwrotu

ocenił(a) film na 5

Wczoraj się trochę rozpisałem, więc dziś będzie krótko. "R-Point" to horror, który cierpi na brak zdecydowania twórców, w którą stronę pchnąć opowiadaną historię. To co otrzymaliśmy jest niestety zachowawczo nijakie - ani straszne, ani szokujące, ani przesadnie krwawe. Film Su-chang Konga opowiada o oddziale prowadzącym misję ratunkową, który został wysłany w celu odnalezienia grupy żołnierzy, którzy zaginęli na obszarze tytułowego r-point, pół roku temu. Jednakże zagadkowe wołanie o pomoc trwa nadal…

Najgorsze w tym filmie jest postawa bohaterów, którzy momentami zachowują się jak banda nastolatków i nie chodzi mi tu tylko o końcówkę, gdy wszyscy tracą głowę. Drugi problem to całkowity brak napięcia przez pierwszą godzinę filmu, którą równie dobrze można by było przewinąć, a i tak nadal byśmy wiedzieli o co chodzi. Dopiero w ciągu ostatnich kilkunastu minut całość się rozkręca (od sceny z helikopterem) i zaczyna jako tako straszyć. Co nie zmienia faktu, że pierwsze cztery kwadranse trzeba jakoś przeżyć. Pytanie tylko czy warto? Według mnie nie za bardzo.

5/10 bez emocji.

ocenił(a) film na 6
milczacy

nie szkoda czasu jakies glupie wywody pisac?" skod kolezko malinowy posiadasz wiedze o jakims niezdecydowaniu tworcow? pajacu ty

ocenił(a) film na 5
patbateman666

"pajacu ty" - nie ma co, wielce konstruktywnie, od razu zmieniłem zdanie co
do tego filmu i teraz go uwielbiam...

milczacy

Jak dla mnie film trochę powyżej średniej.. Zgodzę się z Tobą co do 1 h filmu ale pod koniec filmu żołnierze tracą głowę bo zostają opętani przez te duchy.. więc temu bym się raczej nie dziwił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones